قهرمانی بایرن مونیخ در سوپرجام آلمان

بایرن مونیخ با برتری برابر بوروسیا دورتموند قهرمان سوپرجام فوتبال آلمان شد.

بایرن مونیخ با برتری برابر بوروسیا دورتموند قهرمان سوپرجام فوتبال آلمان شد.

به گزارش ایسنا، دو تیم بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند یکشنبه شب برای کسب عنوان قهرمانی سوپرجام فوتبال آلمان برابر هم به میدان رفتند که این دیدار در نهایت با دو گل به سود بایرن مونیخ به پایان رسید تا کارلو آنچلوتی اولین قهرمانی خود را با بایرن مونیخ به دست بیاورد.

در اوایل بازی اوبامیانگ فرصت داشت تا خیلی زود دروازه بایرن مونیخ را باز کند اما خاوی مارتینز با تکلی خوب جلوی او را گرفت در نهایت نیمه نخست این بازی گلی در بر نداشت ولی در نیمه دوم این بایرن مونیخ بود که توسط هافبک شیلیایی خود یعنی آرتورو ویدال توانست دروازه دورتموند را باز کند. آرتورو ویدال شوتی به سوی دروازه دورتموند زد و با مهار ناقص بورکی همراه شد اما ویدال در برگشت توپ را وارد دروازه زنبورها کرد.

در دقیقه 79 مسابقه نیز توماس مولر یک بار دیگر ارزش‌هایش را نشان داد و گل دوم را برای بایرن مونیخ به ثمر رساند تا این دیدار با برتری 2 بر صفر باواریایی‌ها به پایان برسد و کارلتو اولین جام را در آستانه شروع بوندسلیگا کسب کند.

در این بازی متس هوملس دفاع بایرن مونیخ که از دورتموند به تیم مونیخی پیوسته بود،‌ برای اولین بار مقابل تیم سابق خود بازی کرد.

منبع :

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره پردیس ، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی ، نحوه چیدمان رشته ها ، انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب