کی‌روش: کره جنوبی رقیب بزرگ ماست

سرمربی تیم ملی ایران شرایط کلی حاکم بر اردوی این تیم در ایتالیا را "خوب" ارزیابی می‌کند.

کی‌روش: کره جنوبی رقیب بزرگ ماست

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری صدا ‌و سیما در ایتالیا درباره برپایی اردوی تیم ملی در منطقه کاورچیانو اظهار کرد: این کمپ تنها گزینه‌ای بود که برای تیم ملی ایران مهیا بود. وقتی این فرصت برایمان ایجاد شد تا در مرکز تمرینی تیم ملی ایتالیا حضور داشته باشیم، واقعا جای خرسندی داشت. مطمئنا برپایی اردو در این مکان برای ما گزینه خوبی به حساب می آمد چراکه این مرکز هم تاریخ بزرگی دارد و هم این که بازیکنان بزرگی در گذشته در اینجا حضور داشتند.

او در پاسخ به این سوال که آیا برپایی این اردو کمی دیر نیست نیز توضیح داد: نمی خواهم راجع به این مساله صحبت کنم. بعد از بازی‌های رسمی تیم ملی درباره این مسائل صحبت خواهم کرد. اکنون می خواهم تمرکزم را بر روی آماده سازی بازیکنانم بگذارم. در گذشته فرصت را برای داشتن اردوهای آماده سازی خوب از دست دادیم و اکنون فقط می خواهم از فرصت به وجود آمده به نحو احسن برای آماده سازی بازیکنانم استفاده کنم.

کارلوس کی‌روش در پاسخ به این سوال که وضعیت تیم در حال حاضر چگونه است نیز گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است. اکنون 24 بازیکن در اردو حضور دارند و منتظر اضافه شدن اشکان دژاگه هستیم. همانطور که می دانید در این اردو بازیکنان ایرانی حاضر در اروپا را در اختیار نداریم اما در نگاه کلی، شرایط خوب است.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان در پاسخ به سوال خبرنگار صداوسیما در رم درباره حریف اصلی ایران در رقابت‌های انتخابی جام جهانی هم خاطر نشان کرد: مطمئنا گروه سختی داریم. در بالاترین سطح، رقیب بزرگ ما کره جنوبی است و دیگر تیم‌ها نظیر چین، ازبکستان، سوریه، قطر به همراه ایران این شانس را دارند که به جام جهانی صعود کنند. همه تیم‌ها نقاط ضعف و قوت خودشان را دارند و تنها چیزی که تیمها را از هم متمایز می کند، آماده سازی است که بتوانیم برای تیم‌ها مهیا کنیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب