رونمایی از نوآوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان عضو پارک فناوری پردیس

همزمان با «چهارمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس» از محصولات جدید و نوآوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان عضو این پارک رونمایی می‌شود.

رونمایی از نوآوری‌های شرکت‌های دانش‌بنیان عضو پارک فناوری پردیس

به گزارش ایسنا، «چهارمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس»، روز سه‌شنبه، 9 شهریورماه امسال در پارک فناوری پردیس با حضور مدیران عامل واحدهای فناور عضو این پارک برگزار می‌شود.

این اجلاس هرساله با هدف ارائه گزارش یک‌ساله عملکرد پارک، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شرکت‌های عضو پارک و سازمان و اشخاص حقوقی همکار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک فناوری پردیس برگزار می‌شود.

در این رویداد از برترین‌های پارک فناوری پردیس در حوزه‌های مختلف تقدیر به عمل می‌آید. همچنین رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس نیز یکی از برنامه‌های اصلی این رویداد است.

شرکت‌هایی که محصولاتشان در این دوره از اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری رونمایی می‌شود، علاوه بر بهره‌مندی از فرصت‌ها و مزایای ذاتی برگزاری مراسم رونمایی، می‌توانند از مزایایی همچون بهره‌مندی از لیزینگ محصول رونمایی شده تا سقف ۲ میلیارد ریال، قرار گرفتن در بخش ویژه‌های سامانه فن‌بازار به مدت یک‌ماه برخوردار شوند.

معرفی شرکت‌ها از طریق ساخت مستند، انجام مصاحبه و هماهنگی پخش در رسانه‌های دیداری، شنیداری و نوشتاری، هماهنگی در معرفی در نشریات تخصصی و حضور در برنامه‌های تخصصی صدا وسیما در راستای ترویج و فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان مزیت دیگری است که این شرکت‌ها می‌توانند از آن بهره‌مند باشند.

همچنین حضور رایگان شرکت دارای محصول رونمایی شده در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۷ در صورت احراز شاخص‌های حضور در نمایشگاه مربوطه مزیت دیگری است که این شرکت‌ها از آن برخوردار می‌شوند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب