خوب فکر کنم

طولانی‌ترین مسیرها از یک قدم آغاز می‌شود. این جمله را بارها شنیده‌ایم. اکنون که زمان انتخاب رشته فرا رسیده است اولین قدم را باید برداشت.

خوب فکر کنم

طولانی‌ترین مسیرها از یک قدم آغاز می‌شود. این جمله را بارها شنیده‌ایم. اکنون که زمان انتخاب رشته فرا رسیده است اولین قدم را باید برداشت.

از کجا شروع کنیم؟ اکنون زمانی است که می‌توانیم آینده‌ی شغلی خود را تجسم کنیم. شغلی که هم از آن لذت ببریم و هم بتوانیم به واسطه‌ی آن خدماتی ارائه دهیم و قطعاً این خدمات می‌توانند زندگی ما را متحول کنند. پس دست به کار می‌شویم. تمام رشته‌هایی را که مد نظرمان است می‌نویسیم. تعداد آن‌ها مهم نیست. درواقع این‌ها، همان رشته‌هایی خواهند بود که سال‌های طولانی به آن‌ها فکر کرده‌ایم و در رؤیاهای‌مان با آن‌ها زندگی کرده‌ایم.

اکنون که قدم اول را برداشتیم گام‌های دیگر خودبه‌خود می‌آیند. در مراحل بعدی به سراغ رشته‌های دیگری می‌رویم و بازار کار آن‌ها را جویا می‌شویم. واقع‌بینانه‌تر عمل می‌کنیم و درنهایت دست به انتخاب درستی می‌زنیم.

با توجه به تعداد انتخاب‌هایی که می‌توانیم انجام دهیم رشته‌های مورد علاقه‌ی خود را مشخص می‌کنیم و اگر درباره‌ی آن‌ها سؤالاتی داریم منابعی که از طرف کانون فرهنگی آموزش در اختیار قرار گرفته است می‌توانند به ما کمک کنند. پدر، مادر، پشتیبان، دبیران و... نیز در این راه کمک‌کننده خواهند بود.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب