این هدیه را از خودت قبول کن

وقت آن رسیده است که به همه‌ی تلاش‌هایی که تا کنون کرده‌ای، سر و سامانی بدهی و تکلیف ورود به کدام رشته و کدام دانشگاه را مشخص کنی.

این هدیه را از خودت قبول کن

وقت آن رسیده است که به همه‌ی تلاش‌هایی که تا کنون کرده‌ای، سر و سامانی بدهی و تکلیف ورود به کدام رشته و کدام دانشگاه را مشخص کنی. در انتخاب مهمی که پیش روی داری نباید عجله کنی و با آرامش همه‌ی جوانب کار را بسنجی: از علاقه و استعداد گرفته تا بازار کار رشته‌های مختلف و اولویت‌هایی که باید در این انتخاب، مد نظر قرار بدهی.

از مشاوره‌ها بهره بگیر. بیش از هر زمان دیگری با پدر و مادرت گفت‌وگو کن. از دانش‌آموختگان رشته‌ی مورد علاقه‌ات کمک بگیر و به ندای قلبت هم گوش کن. در این انتخاب مهم، احساس را نادیده نگیر و رشته‌ای را برگزین که می‌دانی در آینده از ادامه‌ی تحصیل در آن لذت خواهی برد. از این پس تو در کنار علم‌آموزی، جوینده‌ی علم نیز خواهی بود و علم‌جویی با علاقه‌مندی رابطه‌ای مستقیم دارد. با این انتخاب، آینده‌ات را می‌سازی.

اگر به دنبال بهترین‌ها در زندگی هستی باید واقع‌بین باشی و دقت را چاشنی کارت قرار بدهی. قرار است بهترین هدیه را به خودت تقدیم کنی؛ پس با انتخابی مطمئن، پایه‌های آینده‌ات را محکم بچین و آرامش را به خودت هدیه بده. اوج آرامش را زمانی داری که در کنار خانواده و با کمک آن‌ها مناسب‌ترین رشته و دانشگاه را انتخاب کنی و با خود عهد ببندی که بهترین آن رشته شوی. با آغوشی باز و روی گشاده بهترین هدیه‌ی زندگی‌ات را از خودت قبول کن.

سارا شفافی

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب