نشان طلای کاروان المپیک ایران برسینه دانشجوی سمای دانشگاه آزاد

کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری المپیک 2016 ریو توانست با غلبه بر حریفان خود، نخستین مدال طلای کاروان المپیک ایران را از آن خود کند.

نشان طلای کاروان المپیک ایران برسینه دانشجوی سمای دانشگاه آزاد

کیانوش رستمی در دسته 85 کیلوگرم مسابقات وزنه برداری المپیک 2016 ریو توانست با غلبه بر حریفان خود، نخستین مدال طلای کاروان المپیک ایران را از آن خود کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، کیانوش رستمی در رشته حسابداری سمای کرمانشاه مشغول به تحصیل است.

گفتنی است تحصیل رایگان، جایزه نقدی و استخدام مدال آوران دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات المپیک و پارالمپیک 2016 ریو از جمله پاداش هایی است که این دانشگاه برای آن دسته از دانشجویان خود که در این مسابقات حضور دارند، در نظر گرفته که پس از بازگشت مدال آوران، براساس تعهد دانشگاه آزاد اسلامی به ایشان تعلق خواهد گرفت.

لازم به ذکر است کیانوش رستمی به علت شرکت در اردوی تیم ملی از امکان شرکت در امتحانات ترم گذشته باز ماند اما دانشگاه آزاد اسلامی مجوز شرکت در امتحانات را پس از المپیک برای ایشان صادر کرده است.

همچنین براساس اعلام معاون ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی، از 63 ورزشکار اعزامی به مسابقات المپیک ریو 30 نفر از دانشجویان دانشگاه و از 96 نفر ورزشکار اعزامی به پارا المپیک، 20 نفر از خانواده دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

دکتر میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی این پیروزی غرور آفرین را به کیانوش رستمی تبریک گفت. در متن پیام وی آمده است:

«بسمه تعالی

جناب آقای کیانوش رستمی

دانشجوی محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

با سلام

کسب غرور آفرین مدال طلای رشته وزنه برداری در المپیک ریو 2016 و رکورد شکنی در این مسابقات ارزشمند را به جنابعالی، خانواده محترمتان، خانواده بزرگ دانشگاه آزاداسلامی و جامعه ورزشی کشور تبریک می گویم.این افتخار آفرینی حاصل تلاشها ی شبانه روزی شما و مربیان دلسوز است و این امید وجود دارد که سایر ورزشکاران نیز در مسابقات المپیک بتوانند پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز درآورند. امیدوارم در سایه الطاف ایزد منان در سایر مراحل زندگی موفق و سربلند و سلامت باشید.

حمید میرزاده

رییس دانشگاه آزاد اسلامی»

دکتر محمد دادگان معاون ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی نیز در پیامی این پیروزی را به رییس و جامعه دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت.

در متن پیام وی آمده است:

«بسمه تعالی

جناب آقای دکتر میرزاده

ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی

با سلام و احترام

آقای کیانوش رستمی دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی می باشند، به جنابعالی و جامعه دانشگاهی تبریک عرض می نمایم. مشارالیه باعث افزایش غرور ملی و همبستگی خاصی در جامعه شدند.

با احترام

محمد دادگان»نشان طلای کاروان المپیک ایران برسینه دانشجوی سمای دانشگاه آزاد


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب