حریفان سوریان و عبدولی در المپیک مشخص شدند

وزن‌کشی رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک انجام شد که در وزن 59 کیلوگرم حمید سوریان در دور اول با شینوبو اوتا از ژاپن مسابقه می‌دهد. سوریان در مسابقات گزینشی المپیک مقابل این کشتی‌گیر ژاپنی شکست خورده و حال

حریفان سوریان و عبدولی در المپیک مشخص شدند

حریفان حمید سوریان و سعید عبدولی در رقابت‌های المپیک مشخص شدند.

به گزارش ایسنا، وزن‌کشی رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک انجام شد که در وزن 59 کیلوگرم حمید سوریان در دور اول با شینوبو اوتا از ژاپن مسابقه می‌دهد. سوریان در مسابقات گزینشی المپیک مقابل این کشتی‌گیر ژاپنی شکست خورده و حالا باید انتقام خود را از این حریف بگیرد. برنده این مسابقه با برنده دیدار ابراگیم لابازانوف از روسیه و آلمات کبیسپایف نفر سوم سال 2015 جهان از قزاقستان مسابقه خواهد داد.

در این سمت جدول روشن بایراموف آذربایجان سرگروه است و سوریان در صورت شکست سه رقیبش باید در نیمه‌نهایی احتمالا با او مسابقه دهد.

اما سوریان در حالی که رقبای سرسختی را پیش رو دارد و در پایین جدول قرار گرفته، در آن سوی جدول نیز چهره های شاخصی حضور دارند. بوررو دارنده مدال طلای 2015 جهان از کوبا، آرسن ارالیف نفر پنجم جهان از قرقیزستان، المورات تاسمرادف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان و یون دارنده مدال برنز جهان از کره شمالی در سمت بالای جدول قرار گرفته‌اند.

حریفان سوریان و عبدولی در المپیک مشخص شدند

در وزن 75 کیلوگرم سعید عبدولی که در قسمت پایین جدول قرار گرفته، در دور اول استراحت می‌کند و در دور دوم با مارک مادسن نایب قهرمان جهان از دانمارک مسابقه می‌دهد. عبدولی در مسابقات جام‌جهانی لاس‌وگاس به این کشتی‌گیر دانمارکی باخت. مادسن چهار نقره و یک برنز جهان را در کارنامه دارد.

عبدولی در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان دلشادجان توردیف از ازبکستان و ویکتور نمس از صربستان خواهد رفت. عبدولی در صورتی که از سد حریف دانمارکی بگذرد می‌تواند تا نیمه نهایی صعود کند. در گروه عبدولی آرسن جلفالکیان از ارمنستان، پیتر باسی از مجارستان، الوین مورسلیف از آذربایجان و زورابی داتوناشویلی از گرجستان حضور دارند و عبدولی در دور سوم برای حضور در دیدار فینال،  یک مسابقه را با برنده این کشتی گیران پیش رو خواهد داشت. در این وزن 20 نفر حضور دارند.

البته سه چهره شاخص وزن 75 کیلوگرم جهان در سمت جدول عبدولی حضور ندارند و ملی‌پوش وزن 75 کیلوگرم ایران باید از این فرصت استفاده کند.

در سمت بالای جدول رومن ولاسف قهرمان جهان و المپیک از روسیه باید با کیم هیون وو دیگر قهرمان جهان و المپیک از کره جنوبی در همان دور اول مسابقه دهد و یکی از این دو ستاره در همان دور اول با شکست روبرو خواهد شد. ضمن اینکه سلجوق جبی کشتی‌گیر کهنه‌کار ترکیه نیز که به یک وزن پایین‌تر آمده در سمت بالای جدول قرار دارد. بی‌سک آمریکایی هم به جمع مدعیان بالای جدول اضافه شده و از این 4 کشتی‌گیر شاخص احتمالا یک نفر فینالیست خواهد شد. عبدولی در مسابقات جهانی به این آمریکایی باخته است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب