نادال: با بهترین دوستانم قهرمان شدم

رافائل نادال از اینکه توانسته است با مارک لوپس در تنیس دوبل المپیک به قهرمانی برسد ابراز خوشحالی کرد.رافائل نادال از اینکه توانسته است با مارک لوپس در تنیس دوبل المپیک به قهرمانی برسد ابراز خوشحالی کرد.

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از یورو اسپورت، نادال و لوپس اسپانیایی توانستند با نتیجه‌ دو بر یک حریفان خود را شکست دهند. نادال و لوپس اسپانیایی توانستند با نتیجه‌ دو بر یک حریفان خود را شکست دهند. این بازی در سه ست با نتایج 6 – 2، 3 – 6 و 6 – 4 به پایان رسید.

نادال بعد از این پیروزی اظهار کرد: تجربه بسیار جالبی بود که با بهترین دوستانم قهرمان شوم. جنگیدیم و همه انرژی خود را به کار بردیم. دو ماه و نیم تنیس بازی نکرده بودم. هیچ تمرینی نداشتم تنها در باشگاه ورزش کرده بودم. از این بازی لذت بردیم و سخت جنگیدیم.

استیو جانسن و جک ساک از آمریکا نیز توانستند، دانیل نستور و واسک پسیسیل از کانادا را شکست دهند و به مدال برنز دست یابند. نادال دومین مردی است که توانسته است مدال طلای انفرادی و دابل  المپیک را کسب کند. پیش از او نیکولاس ماسو از شیلی توانسته بود هر دو مدال طلای انفرادی و دابل را کسب کند. او در  المپیک آتن این کار را انجام داده بود.

منبع :