اصفهان، قهرمان هندبال دانش آموزان پسر ابتدایی کشور شد

رقابت‌های هندبال دانش آموزان دوره ابتدایی، از سری مسابقات سی و سومین دوره رقابت‌های ورزشی دانش آموزان پسر کشور به میزبانی اراک، با قهرمانی تیم استان اصفهان به پایان رسید.

اصفهان، قهرمان هندبال دانش آموزان پسر ابتدایی کشور شد

رقابت های هندبال دانش آموزان دوره ابتدایی، از سری مسابقات سی و سومین دوره رقابت های ورزشی دانش آموزان پسر کشور به میزبانی اراک، با قهرمانی تیم استان اصفهان به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، این دوره از مسابقات، رقابت های هندبال دانش آموزان پسر کشور در دوره ابتدایی که با حضور 22 تیم از استان  های مختلف کشور از شنبه 16 مردادماه در اراک  آغاز شده بود با قهرمانی تیم  استان  اصفهان به پایان رسید.

در این دوره از رقابت طی چهار روز، 58 دیدار انجام شد، که در خاتمه تیم استان اصفهان در دیدار فینال مقابل  منتخب دانش آموزی استان خوزستان  با نتیجه 20 بر 18به  برتری رسید و بر سکوی قهرمانی این رقابت ها ایستاد.

تیم  استان اصفهان  با ترکیب  علیرضا پیمانی، رضا شاهین، علی عمادی، علی طاهری، سید محمد نوربخش، مهدی عابدانی، صابر حیدری، جواد عطاییان، پویا موجودی، حامد شمس، محمد اسحاقی، آرمان غفاری و با مربیگری مهرداد داوری در این مسابقات شرکت کرده بود.

سرپرسی تیم استان اصفهان را  روح الله پریشانی بر عهده داشت.در این مسابقات تیم استان خوزستان با باخت مقابل تیم منتخب استان اصفهان به مقام نائب قهرمانی دست یافت. رضا روئین تن، میکاییل سهلی برشیفته، سعید نگهبان، محمد امین راشد، مهدی سمائی، بابک تجلی، رضا عسگری، حسین آغازی، علی پژوهش، سامان غلامی، علی کاویان، محمد امین شهروئی اعضای تیم هندبال استان خوزستان را در این رقابت ها تشکیل می دادند.

همچنین تیم هرمزگان مقابل تیم آذربایجان غربی به پیروزی رسید و به مدال برنز دست یافت.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب