قهرمانی مازندران در والیبال دانش آموزان پسر دوره ابتدایی

جام قهرمانی رقابت‌های والیبال دانش آموزان پسر کشور در دوره ابتدایی از آن ورزشکاران مازندرانی شد.

قهرمانی مازندران در والیبال دانش آموزان پسر دوره ابتدایی

جام قهرمانی رقابت های والیبال دانش آموزان پسر کشور در دوره ابتدایی از آن ورزشکاران مازندرانی شد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، رقابت های والیبال دانش آموزان پسر کشور در دوره ابتدایی که با حضور 20 تیم از استان  های مختلف کشور از شنبه 16 مردادماه در اراک  آغاز شده بود با قهرمانی تیم  استان  مازندران به پایان رسید.

این دوره از رقابت طی چهار روز، و در 2 سالن امیرکبیر و شهید باهنر اراک برگزار شد، که در پایان، تیم استان مازندران در دیدار فینال مقابل تیم منتخب دانش آموزی استان  گلستان با نتیجه 2 بر صفر به برتری رسید و بر سکوی قهرمانی این رقابت ها ایستاد.

تیم  استان  مازندران با ترکیب  آرمین باقرپور متین، ابوالفضل اباذری کامی، عرفان صفر زاده صورتی، احمد یوسف نتایج احمدی، مازیار برزگر، سید متین حسینی طلوتی، ، و با مربیگری محمد علی نصیر نژاد در این مسابقات شرکت کرده بود.

سرپرسی تیم استان البرز را  عابدین ابراهیم زاده بر عهده داشت.

در این مسابقات تیم استان گلستان با باخت مقابل تیم منتخب استان مازندران به مقام نائب قهرمانی دست یافت.

محمد امین ولی پور، ماهان امانی، مجتبی هالاکو، امیرحسین پرماه، بصیر منوچهری و عمران کوک جیلی اعضای تیم والیبال استان گلستان را در این رقابت ها تشکیل می دادند.

همچنین تیم همدان متشکل از امیر محمد ابراهیمی، امیررضا لقمانیان فر، امیر مهدی پاک بین ، علی فاضلی، محمد مهدی جانجانی و نیما زندی محب مقابل تیم آدربایجان غربی به پیروزی رسید و به مدال برنز رقابت های والیبال دانش آموزان پسر کشور در دوره ابتدایی را کسب کرد.

گفتنی است، تیم دانش آموزان ابتدایی استان هرمزگان به دلیل حسن رفتار و رعایت اخلاق ورزشکارانه به عنوان با اخلاق ترین تیم حاضر در این رقابت ها انتخاب شد.

رقابت های والیبال دانش آموزان پسر دوره ابتدایی از سری مسابقات ورزشی دانش آموزان پسر سراسر کشور ، با حضور 120 ورزشکار و 40 مربی و سرپرست در قالب 20 تیم به میزبانی شهر اراک، برگزاری شد.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب