نوروز 96

خراسان رضوی، قهرمان جشنواره طناب زنی دانش آموزان پسر شد

پنجمین جشنواره طناب زنی دانش آموزان مقطع ابتدایی از سری مسابقات سی و سومین دوره رقابت‌های دانش آموزان پسر کشور با قهرمانی تیم استان ˝ خراسان رضوی ˝ در اراک به پایان رسید.



پنجمین جشنواره طناب زنی دانش آموزان مقطع ابتدایی از سری مسابقات سی و سومین دوره رقابت های دانش آموزان پسر کشور با قهرمانی تیم استان ˝ خراسان رضوی ˝ در اراک به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در پنجمین جشنواره طناب زنی دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی کشور که با شرکت   210 دانش آموز، مربی، سرپرست، داور و عوامل اجرایی به مدت 3 روز به میزبانی اراک برگزار شد، تیم منتخب دانش آموزی استان خراسان رضوی با ترکیب محمد اجنوردی – ناصر بهمدی- محمد حسین تنهایی - متین کلاته - محمد مهدوی نسب-جواد اجنوردی و به مربیگری جواد ثنایی مقدم در مجموع رقابت های تیمی با پشت سر گذاشتن رقبای خود، بر سکوی قهرمانی ایستاد.

همچنین تیم شهرستان های تهران با ترکیب طاها بختیاری -امیرحسین کریمی-محمد رضا اشرفی جلایر –ایمان کاظمی - مهدی اصغری جلایر- معین حسین آبادی و با مربیگری حمید ابراهیمی نژاد به عنوان قهرمانی دست یافت و تیم استان تهران نیز با ترکیب ابوالفضل جلالی –  مهدی فشکی –سینا رازقندی - مهدی دشتی -محمد حسین عظیمی -  مهدی اصغری و به مربیگری حمیدرضا کاظمی ، صاحب گردن آویز برنز شد.



در این رقابت ها تیم دانش آموزان ابتدایی استان مرکزی به دلیل حسن رفتار و رعایت اخلاق ورزشکارانه به عنوان با اخلاق ترین تیم حاضر در این رقابت ها انتخاب شد .

این جشنواره به صورت مدرسه قهرمان و در مواد 30ثانیه سرعت، سرعت امدادی، دابل تاچ امدادی ( 45*4) ، آزاد نمایشی دو نفره دابل داچ نمایشی و آزاد نمایشی یک نفره برگزار شد، که نتایج زیر حاصل شد:

ماده 30ثانیه سرعت:

مقام قهرمان:محمدحسین تنهایی دولت آباد(استان خراسان رضوی)

مقام دوم:مهدی اصغری (تهران)

مقام سوم:محمدحسین عظیمی  (تهران)



ماده سرعت  امدادی (30×4):

مقام قهرمان:استان خراسان رضوی(ناصر بهمدی، محمدحسین تنهایی دولت آبادی، محمد اجنوردی، محمد مهدوی نسب)

مقام دوم:شهرستان های تهران(مهدی اصغری جلایر، معین حسین آبادی، ایمان کاظمی ، محمد اشرفی)

مقام سوم:تهران(مهدی اصغری،سینا راز قندی – محمد حسین عظیمی ، مهدی دشتی)



دابل داچ امدادی (45×4):

مقام قهرمان: استان خراسان رضوی(ناصر بهمدی، محمدحسین تنهایی دولت آبادی، محمد اجنوردی، محمد مهدوی نسب)

مقام دوم: تهران(محمد حسین عظیمی –  مهدی فشکی –  مهدی اصغری –  مهدی دشتی )

مقام سوم:چهارمحال و بختیاری(امیرحسین علی دوستی، محمد مهدی علی دوستی، محمد خیری، احمد رضا مومنی)



ماده دابل داچ نمایشی :

مقام قهرمان:خراسان رضوی (محمد اجنوردی – ناصر بهمدی- محمد حسین تنهایی)

مقام دوم:یزد (امیرعلی امیری –ابوالفضل تناور –علیرضا دهقان )

مقام سوم:شهرستانهای تهران :(امیرحسین کریمی –مهدی اصغری –ایمان کاظمی )



ماده آزاد نمایشی دونفره :

مقام قهرمان: ناصر بهمدی –محمد حسین تنهایی (استان خراسان رضوی)

مقام دوم: امیر علی امیری –ابوالفضل تناور(استان یزد)

مقام سوم: طاها بختیاری –معین حسین آبادی (شهرستانهای تهران)



ماده آزاد نمایشی یک نفره :

مقام قهرمان: ناصر بهمدی-استان خراسان رضوی

مقام دوم: امیر حسین علی دوستی- چهار محال بختیاری

مقام سوم: امیر علی امیری -استان یزد

منبع :

معتلات ( بخش دوم )‌ از عربی 3 سوم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دروس عمومی سوم دبیرستان)
دبیر : سید محمد علی مرتضوی