ثبت یک رکورد ملی در جشنواره طناب زنی دانش آموزان پسر کشور

ناظر فنی مسابقات طناب زنی و رئیس انجمن طناب زنی مدارس کشور از ثبت یک رکورد ملی در جشنواره طناب زنی دانش آموزان پسر کشور در اراک خبر داد .

ثبت یک رکورد ملی در جشنواره طناب زنی دانش آموزان پسر کشور

ناظر فنی مسابقات طناب زنی و رئیس انجمن طناب زنی مدارس کشور از ثبت یک رکورد ملی در جشنواره طناب زنی دانش آموزان پسر کشور در اراک خبر داد .

حسن خدادادی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا افزود: "محمد حسین تنهایی دولت آبادی" عضو تیم طناب زنی خراسان رضوی در جشنواره طناب زنی دانش آموزان پسر مقطع ابتدایی کشور در اراک، موفق شد با کسب حد نصاب 90 در مسابقات سرعت 30 ثانیه در مقطع ابتدایی رکورد کشور را به نام خود ثبت کند.

وی گفت: در این مسابقات  210 دانش آموز، مربی، سرپرست، داور و عوامل اجرایی حضور دارند و شرکت کنندگان در 6 ماده با یکدیگر به رقابت می پردازند.

خدادادی ابراز داشت:  با توجه به اینکه این دوره از مسابقات برای اولین بار در سطح کشوری به صورت مدرسه ی قهرمان برگزار شده است از کیفیت خوبی برخوردار بوده و رکوردهای قابل قبولی  توسط دانش آموزان ورزشکار به ثبت رسیده است.

ناظر فنی جشنواره  طناب زنی دانش آموزان پسر کشور گفت: این مسابقات در واقع  جشنواره ای از خلاقیت، هنر و دوستی است و  انسجام و همدلی خوبی را بین ورزشکاران، مربیان و عوامل اجرایی مسابقات شاهد هستیم.

خدادادی افزود: حمایت از استان های مرزی و محروم کشور را از نکات قابل توجه این جشنواره می توان عنوان کرد و افزود:  علاوه بر این کنترل استرس برای دانش آموزان ابتدایی در کنار مسابقات یکی از مسائل بسیار مهمی بوده است که در این جشنواره به آن ها پرداخته شده .

رئیس انجمن طناب زنی مدارس کشور رعایت عدالت مساوات و دقت در کنار سایر مسائل را از اولویت های اساسی انجمن طناب زنی مدارس بر شمرد و ابراز داشت:  برای اولین بار در این مسابقات به صورت نمادین مربیان و داوران با یکدیگر به رقابت می پردازند و توسط دانش آموزان مورد داوری قرار می گیرند و این  تمرینی برای آشنایی هر چه بیشتر دانش آموزان با قوانین و مقررات رشته طناب زنی است.

خدادادی عملکرد استان مرکزی در امر میزبانی مسابقات بسیار عالی ارزیابی کرد و افزود: همکاران ما در استان مرکزی با سعه صدر ، حسن رفتار، تلاش خود را در میزبانی شایسته انجام داده اند.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب