نتایج مسابقات دوومیدانی دانش آموزان پسر دوره متوسطه دوم

نتایج سی وسومین دوره از رقابت‌های ورزشی دوومیدانی دانش آموزان پسر دوره متوسطه دوم کشور درشهرکرد اعلام شد.

نتایج مسابقات دوومیدانی دانش آموزان پسر دوره متوسطه دوم

نتایج سی وسومین دوره از رقابت های ورزشی دوومیدانی دانش آموزان پسر دوره متوسطه دوم کشور درشهرکرد اعلام شد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، در ماده 300 متر با مانع «مهدی پر جهان »از آذر بایجان شرقی ،«حسن نیک نظر» از همدان ،«محمد نیک نژاد »از بوشهر حائز مقام های اول تا سوم شدند.

در ماده 110 متر با مانع «علی قنبری »از کرمانشاه مقام  اول «علیرضا خالدی» از خوزستان مقام دوم و «سید رضا سیادت »از فارس مقام  سوم را کسب کردند .

در ماده 3 هزار متر «علی آزور آوند »از همدان ،«محمد گودرزی» از لرستان ،«امید امیریان» از سیستان وبلوچستان به ترتیب مقام های اول وسوم این مسابقات را بدست آوردند.

در ماده 1500 متر« عبدالرحیم در زاده» از سیستان وبلوچستان رتبه اول ،«علی غریب» از سمنان رتبه دوم و«امیر حسین برزویی» از لرستان رتبه سوم را کسب کردند.

در ماده 800 متر« پوریا احمدی» از کرمانشاه ،«محمد جواد صفری» از کرمانشاه و«محمد حاصلی» از همدان حائز مقام  های اول تا سوم این مسابقات شدند.

در ماده 200 متر «امیر حسین سلطان پناه »از لرستان مقام اول ،«قاسمی توسی »از خراسان رضوی مقام دوم  و«علیرضا صلاحی شهنازی» از فارس مقام سوم را کسب کردند.

در ماده 100 متر «علی پولادی پور» از بوشهر ،«رضا محمودوند »از لرستان و«بهمن کریمی» از زنجان  به ترتیب مقام های اول تا سوم این مسابقات را بدست آوردند.

در ماده400متر،«یاسر عابدینی » از استان آذربایجان شرقی،« مجتبی غروباویان» ازاستان خوزستان و «محمد رضا دهقانی» اززنجان حائز مقام های اول تا سوم این مسابقات شدند.

در ماده پرتاپ وزنه «پوریا صفری» از تهران، «حامد حاجی زاده» از استان خوزستان «محمد کمالی» از بوشهر مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در ماده  پرش ارتفاع «محمد اختیارآبادی » از خراسان رضوی،«حسین سلطانی » از استان زنجان و«حسین محمدی » از همدان مقام های اول تا سوم این مسابقات را بدست آوردند.

در ماده پرش طول «علیرضا خالدی» از استان خوزستان، «مهدی دولت آبادی» از استان تهران و«محمد اسیوند نژاد» از استان خوزستان مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در ماده پرتاپ نیزه «عباس کلانتری »از استان خوزستان ،«متین کمی» از استان  گلستان و «محمد جواد غلامی » از استان ایلام مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در ماده ریله سوییسی تیم  استان «آذربایجان شرقی»،  مقام اول، تیم استان« بوشهر » مقام دوم و تیم استان «زنجان» مقام سوم را کسب کردند.

در ماده پرش سه گام  « سید رضا سیادت نژاد  » از استان فارس و « علی کشاورز   » از استان قم و « سید محمود موسوی نژاد  » از استان بوشهر به  ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در نتایج تیمی این دوره از مسابقات تیم شهر تهران مقام اول ، تیم  استان کرمانشاه مقام دوم و تیم استان زنجان مقام سوم را از آن خود کردند و تیم چهارمحال وبختیاری به عنوان تیم های اخلاق معرفی شدند.

تیمهای اخلاق این دوره از مسابقات  در دوره متوسطه اول، تیم  استان آذربایجان شرقی و در دوره متوسطه دوم تیم چهارمحال وبختیاری به عنوان تیم اخلاق معرفی شد.

گفتنی است سی و سومین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی دانش آموزان کشور از 10 تا 28 مردادماه  سال جاری در مجموعه شهدای دانش آموز شهرکرد برگزار می شود.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب