افزایش 20درصدی استقبال دانشجویان از ترم تابستانی دانشگاه بوعلی

مسؤول برگزاری ترم‌های تابستانی دانشگاه بوعلی‌سینا از افزایش 20درصدی دانشجویان شرکت‌کننده در ترم تابستانی این دانشگاه خبر داد.

افزایش 20درصدی استقبال دانشجویان از ترم تابستانی دانشگاه بوعلی

مسؤول برگزاری ترم‌های تابستانی دانشگاه بوعلی‌سینا از افزایش 20درصدی دانشجویان شرکت‌کننده در ترم تابستانی این دانشگاه خبر داد.

حمیدرضا اظهری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه در حال حاضر 2500 دانشجو از سراسر کشور برای گذراندن ترم تابستانی در این دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: با توجه به اینکه سال گذشته نخستین تجربه دانشگاه بوعلی‌سینا برای برگزاری ترم تابستانی بود و دانشجویان اطلاع کافی از برگزاری این دوره‌ها نداشتند، با این وجود امسال شاهد افزایش 20 درصدی شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها بوده‌ایم.

وی با بیان اینکه 2500 دانشجو برای گذراندن ترم تابستانی در دانشگاه بوعلی ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: 1400 نفر از این دانشجویان از دانشجویان دانشگاه بوعلی و مابقی از دانشگاه‌های سراسر کشور در این دوره‌ها شرکت کرده‌اند.

وی ادامه داد: سهولت رفت و آمد به استان همدان یکی از شاخصه‌های انتخاب این استان توسط دانشجویان غیربومی بوده است.

اظهری با اشاره به اینکه ثبت‌نام دانشجویان از 26 خرداد آغاز شده و تا 26 تیرماه ادامه داشته است، افزود: کلاس‌های ترم تابستانی از 26 تیر آغاز شده و تا 3 شهریور ادامه خواهد داشت. همچنین آزمون‌های ترم تابستانی از  6 شهریور آغاز می‌شود و تا 11 شهریور ادامه خواهند داشت.

مسؤول برگزاری ترم‌های تابستانی دانشگاه بوعلی‌سینا خاطرنشان کرد: دانشجویان غیربومی با پرداخت 100 هزار تومان می‌توانند از خوابگاه‌های این دانشگاه به مدت 6 هفته استفاده کنند.

وی درباره دروس ارائه شده در این دوره‌ها گفت: تمامی دروس عمومی و همچنین 12 درس تخصصی و 16 درس تخصصی پایه نیز در این دوره‌ها ارائه شده است.

اظهری در پایان تصریح کرد: شهریه ثابت برای تمامی دانشجویان 88 هزار تومان و شهریه متغیر نیز به ازای هر واحد عمومی 35 هزار و 500 تومان، دروس تخصصی پایه 38 هزار تومان و دروس تخصصی نیز 40 هزار تومان بوده است.

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب