بررسی حسگرهای نانو و ساختارهای کربنی

دومین کنفرانس ملی فیزیک نانو و فرامواد از شبیه‌سازی تا صنعت با هدف ارائه آخرین یافته‌های علمی در این حوزه در روزهای ۲۸ و ۲۹ مهرماه جاری برگزار خواهد شد.

بررسی حسگرهای نانو و ساختارهای کربنی

به گزارش ایسنا، دومین کنفرانس ملی فیزیک نانو و فرامواد از شبیه‎سازی تا صنعت، با هدف گسترش علم نانو و فرامواد و فراهم کردن بستر لازم جهت همکاری بیشتر بین محققان و پژوهشگران از طریق ایجاد محیطی جهت تبادل نظر علمی و ارائه آخرین یافته‌های پژوهشی برگزار می‌شود.

در این کنفرانس در خصوص موضوعاتی چون «حسگرهای نانو»، «نانوساختارهای کربنی»، «نانوفوتونیک»، «ساختارهای نانومغناطیسی و اسپینترونیک»، «مواد با ضریب شکست منفی»، «نامرئی‌سازی»، «روش‌های ساخت»، «چشمه‌های تراهرتز بر پایه نانوساختارها»، «بررسی خواص اپتیکی، ترمودینامیکی، الکتریکی، مغناطیسی، الکترونی و ساختاری نانو ساختارها» بحث و تبادل نظر خواهد شد.

آخرین مهلت برای ارسال مقالات ۳۰ مردادماه جاری تعیین شده است و زمان برگزاری این کنفرانس ملی در روزهای ۲۸ و ۲۹ مهرماه ۱۳۹۵ در دانشگاه فسا برگزار خواهد ‌شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب