حمایت تشویقی 10 میلیاردی ستاد نانو به 954 محقق

از سوی ستاد توسعه فناوری نانو مبلغ 10 میلیارد ریال حمایت تشویقی به 954 محقق فناوری نانو اعطا شد.

حمایت تشویقی 10 میلیاردی ستاد نانو به 954 محقق

از سوی ستاد توسعه فناوری نانو مبلغ 10 میلیارد ریال حمایت تشویقی به 954 محقق فناوری نانو اعطا شد.

به گزارش ایسنا ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در 14 مرداد ماه امسال مبلغ 10 میلیارد ریال حمایت تشویقی به حساب 954 محقق فناوری نانو واریز کرد. این واریز مربوط به مقالات تائید شده در دی ماه سال 1394 است. حمایت تشویقی دیگر مدارک تائید شده توسط کمیته علمی داوری ستاد، به تدریج و بر اساس اولویت زمانی تائید، پرداخت خواهد شد.

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو از سال 1383 تاکنون بر اساس آیین‌نامه‌های حمایت تشویقی به محققان فناوری نانو حمایت تشویقی پرداخت می‌کند. این حمایت با هدف جذب محققان و فعالان دانشگاهی به حوزه فناوری نانو و با دید تشویق و ترغیب آنان و اقدامی برای حمایت تشویقی از فعالیت‌های فناوری نانو در سطح کشور بوده است.

طبق آیین‌نامه، این حمایت تشویقی شامل حمایت از پایان‌نامه‌های دانشگاهی اعم از کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی عمومی، حمایت از مقاله ISI، علمی – پژوهشی و ارائه مقاله در همایش‌های بین‌المللی، حمایت از مجلات علمی- پژوهشی، ISI داخلی در حوزه فناوری نانو، حمایت از پژوهشگر پسادکتری، حمایت از کتاب (تالیف، گردآوری، ترجمه کتب)، حمایت از ماموریت فناورانه و حمایت از برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی می‌شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب