رونمایی از 140عنوان کتاب جدید پایه دهم

امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور از 140 عنوان کتاب جدیدالتالیف پایه دهم رونمایی می‌شود.

رونمایی از 140عنوان کتاب جدید پایه دهم

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به ارائه پیشنهادی به دولت برای تشکیل ستاد هماهنگی و پشتیبانی در اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش گفت: امروز با حضور معاون اول رئیس جمهور از 140 عنوان کتاب جدیدالتالیف پایه دهم رونمایی می شود.

به گزارش ایسنا، علی اصغر فانی در مراسم افتتاحیه سی و سومین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که در سالن اجلاس سران در حال برگزاری است، گفت: این اجلاس میراث ماندگار شهید رجایی است و امروز معاون اول رئیس جمهور، مسئولان و مدیران آموزش و پرورش و نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور دارند.
وی افزود: آموزش و پرورش هر کشور آیینه تمام نمای آن کشور است و خلق آینده هر کشور در آن رقم می خورد.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه معلمین اصلی ترین عناصر موثر در فرایند تعلیم و تربیت هستند، تصریح کرد: نظام جدید به پایه دهم رسیده است و امسال در پایه دهم و با اصلاحات پایه ششم 140 عنوان کتاب جدیدالتألیف را خواهیم داشت که امروز رونمایی می شود.
فانی افزود: دروس جدیدی برای پایه دهم تصویب و چاپ کردیم که تفکر و سواد رسانه ای، انسان و سلامت، سبک زندگی و انسان و محیط زیست از جمله آنهاست و امیدواریم با این اقدام آموزش و پرورش دانش آموزان با نیازهای اجتماعی، فرهنگی و انسانی آشناتر شوند.
وی ضمن تقدیر از دولت برای اجرای رتبه بندی معلمان گفت: بودجه از 16.8 هزار میلیارد تومان در سال 92 به 30.5 هزار میلیارد تومان در سال جاری رسیده و رشد بیش از 82 درصدی را نشان می دهد. بر این اساس سهم این وزارتخانه از بودجه از 12.2 درصد به 14.9 درصد رسیده است.

فانی به پیشنهادی از سوی آموزش و پرورش که در دستور کار دولت قرار دارد اشاره کرد و گفت: پیشنهاد تشکیل ستاد هماهنگی و پشتیبانی در اجرای سند تحول بنیادین را ارائه کرده‌ایم و امید است با تحقق آن سایر دستگاهها با ما در اجرای سند مشارکت کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب