تجربیات ایران در پرورش استعداد‌های درخشان برایمان جذاب بود

دانش آموز لبنانی پایه اول دبیرستان گفت:تجربیات ایران در پرورش استعداد‌های درخشان بسیار برایمان جذاب بود و دوست دارم بتوانیم از این تجربیات در مدرسه خودمان نیز استفاده کنیم .

تجربیات ایران در پرورش استعداد‌های درخشان برایمان جذاب بود

دانش آموز لبنانی پایه اول دبیرستان گفت:تجربیات ایران در پرورش استعداد های درخشان بسیار برایمان جذاب بود و دوست دارم بتوانیم از این تجربیات در مدرسه خودمان نیز استفاده کنیم .

روان حرشی در گفت و گو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا اظهار داشت: پس از بازدید از ایران متوجه شدم که ایران کشوری وسیع با فرهنگ غنی است که طی سالهای اخیر در زمینه های علم و فناوری پیشرفت های چشم گیری داشته است .


وی افزود: تجربیات ایران در پرورش استعداد های درخشان بسیار برایمان جذاب بود و دوست دارم بتوانیم از این تجربیات در مدرسه خودمان نیز استفاده کنیم .


دانش آموز لبنانی پایه اول دبیرستان گفت: کشور ما لبنان کشوری زیبا است و همه ما کشورمان را دوست داریم و باید برای عمران و آبادانی کشورمان کوشش کنیم .


وی خاطر نشان کرد : فکر می کنم دیدن پیشرفت های ایران در عرصه های مختلف راهنمایی ارزشمند برای ما دانش آموزان لبنانی است و سفر به ایران برایمان همیشه یک خاطره شیرین باقی خواهد ماند . 
 

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب