اقدامات جدید برای ایجاد ایستگاههای شارژ وسایل نقلیه برق

دولت آمریکا یک مجموعه بی سابقه از اقدامات را برای ایجاد ایستگاه‌های شارژ وسایل نقلیه الکتریکی در این کشور اعلام کرد.

اقدامات جدید برای ایجاد ایستگاههای شارژ وسایل نقلیه برق

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بلومبرگ، این اقدامات شامل اعطای یک وام ۴.۵میلیارد دلاری برای ایجاد یک شبکه سراسری از ایستگاه‌های شارژ در کل کشور و در مقیاس تجاری است.

این وام اساسا برای تامین بودجه انواع فناورریهای جدید و پروژه های نوآورانه است که به طور معمول با مشکل تامین بودجه در آمریکا مواجه هستند.

این طرح که در راستای تشویق استفاده از خودروهای الکتریکی است، مستلزم همکاری بین سازمانهای فدرال و ایالتی، سازمانهای آب و برق و خودروسازان بزرگ و گروههای دیگر است.

این برنامه موسوم به چشم انداز ۲۰۲۰ برای توسعه شبکه ملی شارژ سریع تا سال ۲۰۲۰ ، با همکاری بین وزارت انرژی و حمل و نقل آمریکا صورت می پذیرد و امکان نوآوریهای بالقوه بلندمدت شامل شارژ سریع مستقیم تا ۳۵۰ کیلووات را دارد.

هر یک از این سیستم‌های ۳۵۰ کیلوواتی DC می تواند یک باتری با برد ۳۲۰ کیلومتر را در کمتر از ۱۰ دقیقه شارژ کند. برای پی بردن به پتانسیل این سیستم بد نیست بدانید که تسلا در حال حاضر ظرفیت توان برخی سوپرشارژرهای خود را به ۱۵۴ کیلووات افزایش داده که گفته می شود سریعترین سیستم موجود کنونی است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
الکتریسیته ساکن از فیزیک یازدهم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم تجربي)
دبیر : محمد پیروی