گسترش همکاری‌های علمی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی و علوم پاکستان

تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی- پژوهشی- فناوری بین مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری (RICeST) و آکادمی علوم پاکستان امضا شد.

گسترش همکاری‌های علمی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی و علوم پاکستان

تفاهم‌نامه همکاری‌های علمی- پژوهشی- فناوری بین مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری (RICeST) و آکادمی علوم پاکستان امضا شد.

به گزارش ایسنا، محمد خانی، مدیر روابط عمومی و همکاری‌های علمی بین‌المللی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری ( RICeST) هدف از انعقاد این تفاهم‌نامه را تبادلات و همکاری‌های علمی اعلام و اظهار کرد: با انعقاد این تفاهم‌نامه، اساتید، محققان و دانشجویان پاکستان از طریق آکادمی علوم پاکستان نیز خواهند توانست به انواع مختلف منابع علمی موجود در مرکز منطقه‌ای اطلاع رسانی علوم و فناوری همچون مقالات فارسی و عربی، تمام نشریات علمی فارسی و پایگاه‌های مقالات عمومی و موضوعی دسترسی یابند.  

وی افزود: همچنین با امضای این تفاهم‌نامه، دو طرف به تبادل انتشارات علمی خود از قبیل کتاب، مجله، گزارش‌های فنی و پژوهشی، پایان‌نامه‌ها و غیره، بمنظور حصول اهداف پژوهشی و آموزشی خواهند پرداخت.

خانی خاطرنشان کرد: مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری (RICeST) در چارچوب ضوابط و مقررات آموزش عالی جمهوری اسلامی ایران در زمینه اطلاع‌رسانی در عرصه ملی و بین‌المللی فعالیت کرده و تامین نیازهای مقالات علمی داخل و در سطح کشورهای منطقه از مأموریت‌های اصلی مرکز منطقه‌ای است.

وی تصریح کرد: برقراری ارتباطات الکترونیکی به منظور دریافت و ارسال اطلاعات داخلی و منطقه‌ای در حوزه‌های علوم و فناوری و برقراری نظام مبادله الکترونیکی اطلاعات بین محققان ایرانی و منطقه‌ای نیز از دیگر رسالت‌های این نهاد بین‌المللی است.  

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب