باریک‌ترین برج جهان را ببینید

انگلیسی‌ها پس از مدتها انتظار از فردا(پنجشنبه) می‌توانند به بالای باریکترین برج جهان به نام بریتیش ایرویز i360 بروند. این برج در شهر برایتون انگلیس با ۱۶۲ متر ارتفاع نامش در کتاب رکوردهای گینس.....

باریک‌ترین برج جهان را ببینید

انگلیسی‌ها پس از مدتها انتظار از فردا(پنجشنبه) می‌توانند به بالای باریکترین برج جهان به نام بریتیش ایرویز i360 بروند. این برج در شهر برایتون انگلیس با ۱۶۲ متر ارتفاع نامش در کتاب رکوردهای گینس به عنوان باریک‌ترین برج جهان و مرتفع‌ترین برج مشاهده متجرک ثبت شده است. 

باریک‌ترین برج جهان را ببینید

باریک‌ترین برج جهان را ببینید

باریک‌ترین برج جهان را ببینید

باریک‌ترین برج جهان را ببینید

باریک‌ترین برج جهان را ببینید

این برج که از یک ستون استوانه‌ای تشکیل شده عنوان باریک‌ترین برج جهان را دارد. قطر این استوانه ۴ متر است. نسبت ارتفاع به قطر این برج به همین خاطر ۴۰ به ۱ می‌شود که در جهان بی‌سابقه بوده است.  علاقمندان می‌توانند ادر یک محفظه شیشه‌ای به بالای این برج بروند و از تجربه مشاهده یکی از بهترین چشم‌اندازهای انگلیس لذت ببرند. محفظه شیشه‌ای این برج 94 تن  وزن دارد و به صورت همزمان 200 نفر می‌توانند از آن استفاده کنند. در روزهای آفتابی، میدان دید این برج از ارتفاع 138 متری تا 42 کیلومتر خواهد بود و شهرهای برایتون یا هاو، ساحل ساسکس و کانال انگلیس مشاهده می‌شوند. 

این برج پس از  12 سال فعالیت توسط شرکت معماران مارکز بارفیلد ساخته شده است. این شرکت پیش از این چرخ و فلک مشهور "چشم لندن" یا "چرخ هزاره"(بزرگترین چرخ‌وفلک اروپا) را ساخته است. این برج علاوه بر این عنوان مرتفع‌ترین برج مشاهده متحرک جهان را در کتاب رکوردهای گینس به نام خود ثبت کرده است.  این محفظه در زمان فرود از انرژی بازیابی شده برای تولید حدود نیمی از برق مورد نیاز برای سفر بعد استفاده خواهد کرد. بلیط بازدید از این برج 18 دلار است.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب