برگزاری 658 دوره آموزشی برای فرهنگیان استان کردستان در سال 94

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان، گفت: در سال94، تعداد 658 دوره آموزشی عمومی و تخصصی برای فرهنگیان استان کردستان برگزار شده است.

برگزاری 658 دوره آموزشی برای فرهنگیان استان کردستان در سال 94

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش کردستان، گفت: در سال94، تعداد 658 دوره آموزشی عمومی و تخصصی برای فرهنگیان استان کردستان برگزار شده است.

به گزارش پانا کردستان ،طالب محمدی، معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان کردستان با بیان این مطلب افزود: این تعداد دوره های آموزشی در قالب هزار و 942 کلاس اجرا شده است.

محمدی با بیان اینکه در سال 94 مجموعا یک میلیون و 651 هزار و 251 ساعت دوره درون سازمانی آموزش و پرورش تشکیل شده است؛ میانگین نفر ساعت اجرا شده در این سال با احتساب 23 هزار و 197 نفر پرسنل واجد شرایط را 71 ساعت اعلام کرد و اظهار داشت: با احتساب 290 هزار ساعت برون سازمانی در سامانه آموزش نیروی انسانی میانگین نفر ساعت استان به بیش از 84 ساعت می رسد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان گفت: مجموع شرکت کنندگان در دوره های سال 94، صد هزار و 250 نفر بوده است که از این تعداد 48 هزار و 539 نفر مرد و 51 هزار و 711 نفر زن بوده اند.

محمدی با بیان اینکه تعداد 43 عنوان دوره عمومی با 137 دوره برای کلیه پرسنل آموزش و پرورش استان برگزار شده است ؛ برگزاری دوره توجیهی بدو خدمت کارکنان دولت، روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و پیشگیری و کنترل عوامل خطرساز بیماری قلبی عروقی را از اهم این دوره ها نام برد.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان همچنین تعداد دوره های تخصصی را 155 عنوان و 521 دوره برای دوره های مختلف تحصیلی عنوان کرد.

وی در خصوص دوره های تامین مدرسی و دانش افزایی کشوری گفت: تعداد 188 نفر برای تامین مدرسی کتب جدیدالتالیف در دوره ابتدایی و متوسطه اول و نیز دوره های اداری، به دوره های کشوری تامین مدرسی اعزام شده اند. 

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب