حضور سرمربی سپاهان در حلقه اتحاد استقلال خوزستان

عبدالله ویسی پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان از سوی هواداران تیم خوزستانی تشویق شد.

حضور سرمربی سپاهان در حلقه اتحاد استقلال خوزستان

عبدالله ویسی پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان از سوی هواداران تیم خوزستانی تشویق شد.

به گزارش ایسنا، بازی دو تیم سپاهان و استقلال خوزستان در حالی در ورزشگاه فولادشهر آغاز شده که قبل از شروع این بازی عبدالله ویسی که هم‌اکنون سرمربی تیم سپاهان است با تشویق تعدادی از هواداران استقلال خوزستان حاضر در ورزشگاه فولادشهر روبه رو شد و در حلقه اتحاد تیم استقلال خوزستان نیز شرکت کرد. ویسی با تک تک اعضای کادر فنی استقلال خوزستان نیز خوش و بش انجام داد.

استقبال خوبی از سوی تماشاگران سپاهان از این بازی به عمل آمده و هم‌اکنون 4 هزار نفر در ورزشگاه هستند و ورودی‌های ورزشگاه مملو از جمعیت است.

کولیبالی مدافع فصل گذشته استقلال خوزستان که هم‌ا کنون در سپاهان بازی می‌کند نیز به روی نیمکت استقلال خوزستان رفت و دقایقی با تک تک اعضای کادر فنی خوش و بشی انجام داد.

در ابتدای بازی به مناسبت روز خبرنگار از سه پیشکسوت عرصه خبری و عکاسی ورزشی اصفهان عبدالله هاشمی، عباس افشاری و امید خاتون‌آبادی تجلیل به عمل آمد. همچنین تیم سپاهان توسط بنری در ابتدای بازی این روز را به تمام خبرنگاران و تلاشگران عرصه خبر هم از طریق بلندگوی ورزشگاه و هم از طریق بنر تبریک گفت.

تعدادی از طرفداران استقلال خوزستان بعد از دریافت گل سوم از سپاهان، صندلی‌های ورزشگاه را از جا کنده و به سمت هواداران سپاهان پرتاب کردند.

بعد از گل رسول نویدکیا، محرم نویدکیا شادی گل جالبی از روی نیمکت ذخیره‌ها انجام داد و طالب ریکانی هم پس از گل به سمت ویسی رفت و شادی خود را به او نشان داد.

ویسی بعد از پایان بازی به سمت نیمکت استقلال خوزستان رفت و مجددا با آن‌ها خوش و بش کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
الکتریسیته ساکن از فیزیک یازدهم ریاضی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( يازدهم تجربي)
دبیر : محمد پیروی