پرسپولیس به صدر رسید/ سه امتیاز شیرین از تبریز به کام برانکو

دیدار تیم‌های پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز با برتری یک بر صفر شاگردان برانکو به پایان رسید.

پرسپولیس به صدر رسید/ سه امتیاز شیرین از تبریز به کام برانکو

دیدار تیم‌های پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز با برتری یک بر صفر شاگردان برانکو به پایان رسید.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران، گسترش فولاد تبریز از ساعت ۱۸ در ورزشگاه اختصاصی خود میزبان پرسپولیس بود که  این دیدار  در نهایت با برتری یک بر صفر پرسپولیس به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار وحید امیری در دقیقه  ۴۶ گلزنی کرد.

نیمه نخست:

دقیقه ۲۴: حرکت خوب شاگردان برانکو، پشت محوطه جریمه فرصت خوبی برای محسن مسلمان مهیا کرد اما ضربه پای چپ این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۶: ارسال کرنر از سمت راست، فرصت خوبی را برای پرسپولیسی‌ها ایجاد کرد اما بی‌دقتی بازیکنان این تیم اجازه نداد دروازه گسترش باز شود.

نیمه دوم:

دقیقه ۴۶: حرکت خوب پرسپولیسی‌ها باعث شد وحید امیری درون محوطه جریمه گسترش فولاد صاحب توپ شود که این بازیکن هم با یک ضربه خوب دروزه را هدف قرار داد که با اشتباه دخسوس وارد دروازه گسترش فولاد شد.

دقیقه ۵۶: پاس بلند برای پریرا، او  را در فرصت خوبی قرار داد که این بازیکن در گام آخر ناکام ماند و نتوانست ضربه نهایی را به خوبی بزند و توپ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۷۰: فرشاد احمدزاده درون محوطه جریمه گسترشی‌ها فرصت خوبی را به دست آورد. او با یک پاس خوب مهدی  طارمی را در فرصت گلزنی قرار داد اما این بازیکن نتوانست به توپ ضربه بزند.

دقیقه ۷۹: محسن مسلمان پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و با ضربه‌ای دروازه را هدف قرار داد اما ضربه پای چپ او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰: مگنو باتیستا پشت محوطه جریمه پرسپولیس، ضربه زیبایی را روانه دروازه کرد اما ضربه او را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه ۸۲: ساسان انصاری پشت محوطه جریمه گسترش فولاد، با پاس قشنگی فرصتی را برای کامیابی‌نیا مهیا کرد اما ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه ۹۲: با توجه به حمله همه جانبه گسترش فولاد، موقعیت بسیار خوبی در اختیار بازیکنان کمالوند قرار گرفت که این موقعیت به گل تساوی تیم تبریزی منجر نشد.

پرسپولیس امروز با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان (احمد نوراللهی ۹۰)، امید عالیشاه (ساسان انصاری ۷۸)، فرشاد احمدزاده، علی علیپور (مهدی طارمی ۶۶)، محسن ربیع‌خواه و وحید امیری  به میدان رفت.

گسترش فولاد نیز با ترکیب فرناندو دخسوس، مرتضی اسدی، مگنو باتیستا، مسعود ابراهیم‌زاده، محسن حمیدی، سید محسن حسینی، علیرضا نقی‌زاده، محمدرضا خلعتبری (یوسف سیدی ۶۰)، لوسیانو پریرا، داریوش شجاعیان و مصطفی اکرامی  (درویشی ۷۷) بازی کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
واقعه‌ی بزرگ از دین و زندگی 1 دهم
دهم رياضى     دبیر : محمد رضایی بقا