به شهر ما بیایید - گنجی به زیبایی گنج‌نامه

در جنوب غربی شهر همدان در مسیر منتهی به باغ‌های مصفای عباس‌آباد و دره‌های سرسبز کیوارستان و تاریک‌دره چشم‌انداز زیبایی از آبشار گنج‌نامه دیده می‌شود.

به شهر ما بیایید - گنجی به زیبایی گنج‌نامه

در جنوب غربی شهر همدان در مسیر منتهی به باغ‌های مصفای عباس‌آباد و دره‌های سرسبز کیوارستان و تاریک‌دره چشم‌انداز زیبایی از آبشار گنج‌نامه دیده می‌شود. گنج‌نامه در کوهپایه‌های الوند در میان دره‌ی زیبای عباس‌آباد با مناظر بدیع کوهستانی قرار گرفته است با آب و هوای خنک در تابستان و آبشار زیبای چهارفصل که در تابستان صدای خروش آن آرامش‌بخش روح است و در زمستان قندیل‌های یخ‌بسته از آبشار صحنه‌ای بی‌بدیل را خلق می‌کند که بسیار خوش‌منظره است.

به شهر ما بیایید


همدان اولین پایتخت ایران را به گنج‌نامه می‌شناسند و گنج‌نامه را به آبشار زیبا و کتیبه‌های تاریخی‌اش. در نزدیکی مهم‌ترین آبشار استان، کتیبه‌های معروفی از دوران داریوش و خشایارشاه هخامنشی به سه زبان پارسی باستان، ایلامی و بابلی و در مسیر راه شاهی آن روزگار به خط میخی بر صخره‌ای بزرگ از سنگ خارا نگاشته شده‌اند تا کاروانیان هنگام استراحت آن را بخوانند و پی به عظمت شاه و اصل و نسب او ببرند.

به شهر ما بیایید


دهکده‌ی تفریحی توریستی ورزشی گنج‌نامه بالغ بر۴۰ طرح متفاوت خدماتی- فرهنگی و گردشگری از جمله تله‌کابین گنج‌نامه، سریع‌ترین و طولانی‌ترین سورتمه‌ی ریلی کشور، ویلاهای اقامتی VIP با ساختار سرویس‌دهی گیاهی و ارگانیک، پیست اسکی، دیواره‌ی صخره‌نوردی، باندی جامپینگ و طناب‌نوردی، رستوران‌های سنتی و مدرن در ایستگاه‌های مبدأ و مقصد، سالن اجتماعات مجهز، شهربازی سرپوشیده، مراکز خرید و فضاهای تجاری- خدماتی مسقف، نخستین غار آکواریوم کشور و... را با هدف ایجاد محیطی شاد و مهیج و مفرح برای هموطنان عزیز و مسافران در خود جای داده است. ویژگی‌های منحصربه‌فرد این دهکده در فاصله‌ای کوتاه با پایتخت، این مجتمع را به قابل دسترس‌ترین، متنوع‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه‌ی بهره‌برداری‌شده در کشور، تبدیل کرده است.

هر رهگذر و مسافری که به همدان می‌آید حتماً به دیدار گنج‌نامه می‌رود و آبشار و کتیبه‌ها را از نزدیک می‌بیند و از امکانات دهکده‌ی توریستی نهایت لذت را می‌برد.

به شهر ما بیایید


پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب