11 رتبه‌ی یک هنرستان از کتاب‌های خود می‌گویند (8)

به سراغ 11 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم و از آن‌ها درباره‌ی منابع مطالعاتی‌شان سؤال کردیم.

11 رتبه‌ی یک هنرستان از کتاب‌های خود می‌گویند (8)

به سراغ 11 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم و از آن‌ها درباره‌ی منابع مطالعاتی‌شان سؤال کردیم. می‌دانیم که اولین گام برنامه‌ریزی انتخاب کتاب است و هر چه‌قدر منابع خود را بهتر انتخاب می‌کنیم، می‌توانیم موفقیت را به خود نزدیک‌تر کنیم؛ دقیقاً کاری که این رتبه‌های یک انجام دادند. نگاهی به کتاب‌های رتبه‌های یک کنکور می‌تواند راهگشایی برای ما باشد تا نگاهی بر منابع مطالعاتی خود داشته باشیم.


حسین حسن‌پور سیدی، رتبه‌ی 1 مکانیک خودرو از اردبیل

من حدود 15 کتاب از کتاب‌های کانون داشتم. کتاب زرد عمومی و اختصاصی، کتاب جامع، کتاب‌های قهوه‌ای اختصاصی مثل محاسبات فنی، کتاب آبی ریاضی، دین و زندگی و عربی و... در دوران جمع‌بندی از کتاب‌های زرد خیلی استفاده کردم.


مریم محمدعلی، رتبه‌ی 1 حسابداری از تهران

من 27 جلد از کتاب‌های کانون را داشتم که شامل کتاب‌های قهوه‌ای و کتاب نوروز و زرد اختصاصی و عمومی بود. در این کتاب‌ها، نکات به صورت جزء به جزء آورده شده بود و من که درس‌های اختصاصی را قبل از شرکت در آزمون‌ها نخوانده بودم با خواندن این کتاب‌ها توانستم بر این درس‌ها کاملاً مسلط شوم.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب