11 رتبه‌ی یک هنرستان از کتاب‌های خود می‌گویند (2)

به سراغ 11 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم و از آن‌ها درباره‌ی منابع مطالعاتی‌شان سؤال کردیم.

11 رتبه‌ی یک هنرستان از کتاب‌های خود می‌گویند (2)

به سراغ 11 رتبه‌ی یک کنکور هنرستان در سال 1394 رفتیم و از آن‌ها درباره‌ی منابع مطالعاتی‌شان سؤال کردیم. می‌دانیم که اولین گام برنامه‌ریزی انتخاب کتاب است و هر چه‌قدر منابع خود را بهتر انتخاب می‌کنیم، می‌توانیم موفقیت را به خود نزدیک‌تر کنیم؛ دقیقاً کاری که این رتبه‌های یک انجام دادند. نگاهی به کتاب‌های رتبه‌های یک کنکور می‌تواند راهگشایی برای ما باشد تا نگاهی بر منابع مطالعاتی خود داشته باشیم.


آویشن نصرالله‌نژاد، رتبه‌ی 1 تربیت‌بدنی از تهران

منابع اصلی مطالعاتی من کتاب‌های درسی بودند اما برای تست ابتدا از کتاب‌های قهوه‌ای استفاده کردم. همه‌ی کتاب‌ها را تهیه کرده بودم و به‌ویژه کتاب فیزیک خیلی برایم مفید بود. تیپ تست‌های کتاب‌های قهوه‌ای شباهت زیادی به سؤالات آزمون‌ها داشت و به سؤالات کنکور خیلی نزدیک بود. کتاب‌های آبی عربی را هم تهیه کردم تا سطح این درس را بالاتر ببرم. در دوران نوروز، کتاب نوروز را تهیه کردم تا از درس فاصله نگیرم. کتاب‌های زرد هم در دوران جمع‌بندی خیلی به من کمک کرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب