تابستان فصل پیشرفت‌های فردی

اگر به دو عنصر سازنده‌ی پروژه‌ی تابستان- نگاه به گذشته و آینده- نگاه وسیع‌تری داشته باشیم یک نکته‌ی خاص به‌وضوح قابل مشاهده است؛ پروژه‌ی تابستان میدانی برای رقابت فردی است.

تابستان فصل پیشرفت‌های فردی

اگر به دو عنصر سازنده‌ی پروژه‌ی تابستان- نگاه به گذشته و آینده- نگاه وسیع‌تری داشته باشیم یک نکته‌ی خاص به‌وضوح قابل مشاهده است؛ پروژه‌ی تابستان میدانی برای رقابت فردی است.

در بخش نگاه به گذشته محور اصلی فعالیت‌های تابستانی شما تثبیت آموخته‌ها و برطرف کردن چالش‌های سال تحصیلی قبل است. در این زیرمجموعه‌ها تفاوت‌های مهمی بین شرایط خودِ شما و حتی نزدیک‌ترین دوست‌تان در مدرسه وجود دارد؛ پس اولویت‌های شخصی مطالعه به میدان می‌آید و نتیجه کاملاً مشخص است. در آزمون‌های مختلف مباحث گوناگونی مورد بازیابی قرار می‌گیرد که شما بنا به وضعیت خود، عملکرد پوششی خاصی برای آن مبحث در نظر گرفته‌اید که با رقبای‌تان متفاوت است.

در بخش نگاه به آینده اوضاع تفاوت زیادی ندارد. مطالب مطالعاتی از سال گذشته به سال آینده تغییر ماهیت می‌دهند و شما با توجه به وضعیت مطالعه‌ی درس‌ها در کلاس‌های تابستانی یا به کمک منابعِ بیرون از کلاس درس، در حال مطالعه‌ی درس‌هایی هستید که انتخاب شخصی خودتان است و قطعاً این انتخاب‌ها در گستره‌ی شرکت‌کنندگان آزمونی اصلاً یکسان نیست.

نتیجه‌ی شخصی بودن عناصر سازنده، شخصی بودن نمرات و نتایج است. آزمون‌های تابستان را به عرصه‌ی مقایسه و ارزیابی فردی ببرید و بر اساس وضعیت موجود در دو آزمون اول پروژه‌ی تابستان برای ارتقا و پیشرفت در دو آزمون پایانی پروژه‌ی تابستان هدف‌گذاری کنید. تابستان فصل مطالعه‌ی پیشرو است تا با برطرف کردن چالش‌های قدیمی و نگاه به درس‌های آینده به سمت موفقیت حرکت کنید. فعالیت‌های مهمی را که در پیش دارید با مقایسه‌های نادرستِ بین دوست‌تان متوقف نکنید. هدف نهایی شما در پایان تابستان باید جلوتر بودن از وضعیت خودتان در ابتدای تابستان باشد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب