تغییر باور برای پیشرفت کردن

اگر تغییر لازم است همین حالا از جای خود بلند شوید و با یاد خدا و همت و تلاش آن را انجامش بدهید .

تغییر باور برای پیشرفت کردن

بعضی از  دانش آموزان خودشان را شکست خورده می انگارند و برایش هزار دلیل و استدلال ردیف می‌کنند و حاضر نیستند برای تغییر وضعیت خودشان قدمی بردارند . 

برای مثال می‌گویند : آخه میدونی درخونه ما آرامش نبود! آخه چطور میشه در کنکور موفق بشم؟ راستی من همیشه خواستم آدم موفقی بشم ولی شرایط به نفع من نبود! آخه دیگه از من گذشته و نمی‌توانم وضعیت و نوع مطالعه رو تغییر بدم! آخه من در این حدها نیستم که رشته مورد علاقم ام رو قبول بشم! خانواده من از من حمایت نمی‌کنند! آخه ما وضع مالی خوبی نداریم ، می‌فهمی دیگه ؟!!! و هزار دلیل دیگر که خودتان از آن با خبر هستید.

واقعیت این است که شما صرفا باورها و رفتارهایتان را با توجیح اثبات می کنید . تلاش کنید که با ماجرای زندگی با شکل جدید برخورد کنید . شاید امروز باید یه تغییر اساسی در باورهایتان و اقدامتان ایجاد کنید ، بلند شوید ، تصمیم بگیرید و حرکت کنید . نگذارید بهانه ها ، توجیح ها و استدلال هایتان رفتار ضعیف امروزتان را تقویت کنند . اگر تغییر لازم است همین حالا از جای خود بلند شوید و با یاد خدا و همت و تلاش آن را انجامش بدهید .

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب