تعادل و تسلط برقرار کردن در درس‌ها برای پیشرفت کردن

اگر بخواهید موفق شوید باید تلاش کرد که به کتابهایی که علاقه دارید و به انهایی که کم علاقه دارید مسلط شوید و باید تا میتوانید بخوانید و تمرین کنید تا بتوانید به هدف آینده خود یعنی رشته مد نظرتان برسید.

آرد خالی خالی دوست دارید بخورید ؟ جوش شیرین خالی خالی چطور ؟ روغن ؟ تخم مرغ ؟خب معلوم است حالتون از همه آنها به صورت خام به هم می خورد . بله همه این چیزها به تنهایی بد به نظر میرسد اما وقتی به درستی با هم خلوط شوند یک کیک خوشمزه درست میشود ، خب شما دانش اموز عزیز برای موفقیت ، برای هدف آینده خود یعنی رشته مد نظرتان باید 10 کتاب را بخوانید که طبعیتا به یکسری از کتابها خیلی علاقه دارید و به یکسری از کتابها کم علاقه دارید اماشاید باید بدانید که اگر بخواهید موفق شوید باید تلاش کرد که به کتابهایی که علاقه دارید و به انهایی که کم علاقه دارید مسلط شوید و باید تا میتوانید بخوانید و تمرین کنید تا بتوانید به هدف آینده خود یعنی رشته مد نظرتان ( همان کیک خوشمزه ) برسید . 

خداوند هم به همین ترتیب عمل میکند . خیلی از اوقات تعجب میکنید که چرا خداوند باید بگذارد که ما چنین دوران سختی را بگذرانیم ، او میدانید که وقتی همه این سختی ها را به درستی کنار هم قرار دهد نتیجه همیشه خوب است . ما تنها باید به او اعتماد کنیم و در نهایت همه این پیشامدها با هم به یک نتیجه فوق العاده میرسیم .

پشتیبانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور 96
در رشته دلخواهتان با چه رتبه ای قبول می شوید ؟
پاسخ به سوالاتی درباره انتخاب رشته دانشگاه آزاد، ظرفیت مازاد ، شهریه ها ، پذیرش صرفا با سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد ، نحوه چیدمان رشته ها ، رشته های بدون کنکور و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب