ترکیب جعبه‌ی لایتنر با فلش‌کارت

فراموشی، امری طبیعی است و تنها راه‌حل آن، مرور‌های بازه‌ای است. شما باید یک مطلب را بارها بخوانید تا در ذهنتان تثبیت شود.

ترکیب جعبه‌ی لایتنر با فلش‌کارت

 فراموشی، امری طبیعی است و تنها راه‌حل آن، مرور‌های بازه‌ای است. شما باید یک مطلب را بارها بخوانید تا در ذهنتان تثبیت شود. فرمول‌های ریاضی وفیزیک، واژگان زبان انگلیسی یا اصطلاحات شیمی و زیست‌شناسی فرّار هستند و نیاز به مرور‌های مداوم دارند.

کانون ابزارهایی را برای مرور سریع در اختیار شما قرار داده است. با ترکیب فلش‌کارتو جعبه‌ی لایتنر می‌توانید نحوه‌ی صحیح خلاصه‌نویسی و یادداشت‌برداری را فرابگیرید ومطالب فرّار را در بازه‌های منظم مرور کنید. ضمناًمی‌توانید مطالعه‌ی خود را با خلاقیت و هیجان بیش‌تری انجام داده و از مرور کردن لذت ببرید. هم‌چنین این ابزارها به‌راحتی در دسترس و روی میز مقابل چشم شما هستند و می‌توانید در فرصت‌های مرده با صرف زمان کوتاهی مطالب آن‌ها را بررسی کنید. جادوی این دو ابزار ساده، شما را از فراموشی نجات خواهد داد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب