بار دیگر، انتخاب واحد (8)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند.

بار دیگر، انتخاب واحد (8)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند. به برنامه‌ی راهبردی برای سالِ پیش رو تا کنکور اعتماد می‌کنند و خود را در اولین گام، در پروژه‌ی سرنوشت‌ساز تابستان می‌بینند.

دومین چالشی که راه‌حل دقیق آن در برنامه‌ی راهبردی لحاظ شده است، حجم مطالب آزمون در بخش نگاه به آینده است. برخلاف بخش نگاه به گذشته، حجم مطالب در این بخش، تمام مطالب کتاب را شامل نمی‌شود. علت هم کاملاً مشخص است؛ چون در حال یادگیری مطالب جدید هستید و این کار زمان‌بر خواهد بود.

مطالب نگاه به گذشته در چندین مرحله، مرور و بازیابی شده‌اند و تابستان نوعی فرصت تکمیلی برای یادگیری این مطالب است. پوششی نبودن مطالب در این بخش سرعت بیش‌تری به پیشروی آزمون‌ها می‌دهد؛ اما مطالبِ جدیدِ سال آینده باید در این دو ماه به کمک تکرار چندباره در برنامه‌ی تابستان، در پروسه‌ی یادگیری قرار گیرند و این همان پاسخ برنامه‌ی راهبردی به این چالش است. حدود 40 درصد از حجم کتاب در تابستان مورد ارزیابی پوششی قرار خواهد گرفت.

روزهای فصل شاد و گرمِ موفقیت آرام آرام پشت سر گذاشته می‌شود. اگر تا همین الان برنامه‌ی خاصی برای شناسایی و انتخاب درس‌ها نداشتید باید هر چه زودتر دست به کار شوید. تابستان یعنی نگاه کردن به انتهای مسیر در گام ابتدایی. این دید جذاب از دورنما همان کار خاصِ دانش‌آموزان برتر است و حالا بهتر از همیشه می‌دانیم که همه می‌توانند یک «دانش‌آموز برتر» باشند و یک دورنما داشته باشند.

دورنمای تابستانی‌تان رنگارنگ و کم‌نظیر!

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب