بار دیگر، انتخاب واحد (4)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند.

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند. به برنامه‌ی راهبردی برای سالِ پیش رو تا کنکور اعتماد می‌کنند و خود را در اولین گام، در پروژه‌ی سرنوشت‌ساز تابستان می‌بینند.

آن‌چه در هر تصمیم و اجرای هر برنامه مهم است، میزان تحلیل ما از داده‌های موجود برای برنامه‌ریزی است. این‌جاست که نقش داشتن وضوح و شفافیت برنامه‌هایی که در آینده باید برای اجرای آن‌ها تلاش کنیم، قوت می‌یابد. ذهن شفاف همیشه برگ برنده‌ی طلاییِ مسیر موفقیت بوده است.

الگوی مطالعه در بخش نگاه به گذشته مشخص است. حالا با در اختیار داشتن نتایج آزمون‌های تشریحی نیم‌سال دوم سالِ گذشته و آزمون تعیین سطح 18 تیرماه، کار برای شناسایی چالش‌ها از همیشه ساده‌تر است؛ اما برای موفقیت در نگاه به آینده باید از ذهن شفاف خود کمک بگیرید. برنامه‌ی راهبردی که حالا در آستانه‌ی شخصی‌سازیِ موفق قرار دارد می‌خواهد تا با تمرکزی 70 درصدی بر روی مطالب سال آینده کمی به موفقیت نزدیک‌تر شوید. انتخاب این درس‌ها و این‌که چگونه در برنامه‌ی مطالعاتی هفتگی قرار گیرند مهم‌ترین چالشِ برنامه در تابستان است. غلبه بر این چالش نیز برای سخت‌کوش‌های فصل تابستان با ذهن شفاف، تجربه‌ی بزرگ شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی در این پروژه است.

زمان حال ساده (‌نگاه به گذشته )‌ از زبان انگلیسی 1 دهم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دهم )
دبیر : علی اکبر افرازی