بار دیگر، انتخاب واحد (3)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند.

بار دیگر، انتخاب واحد (3)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند. به برنامه‌ی راهبردی برای سالِ پیش رو تا کنکور اعتماد می‌کنند و خود را در اولین گام، در پروژه‌ی سرنوشت‌ساز تابستان می‌بینند.

این گزاره که «در تابستان باید 70 درصد از تمرکز برنامه‌ای دانش‌آموزان بر روی بخش نگاه به آینده باشد» حالا شاید کمی وضوح بیش‌تری برای ما یافته است. حجم مطالب هر درس در آزمون‌های تابستانی زیاد نیست. همین حجم از مطالب نیز با ساختار پوششی در آزمون‌ها بازیابی می‌شوند. این هنرِ سازمان‌دهی به برنامه است که بخش زیادی از تمرکز برنامه‌ایِ شما را طلب می‌کند. همان مهارت فوق‌العاده‌ای که در مسیر ساختنِ هر چه بهتر آن قرار داریم.

انتخاب واحد، انتخاب کردن یک یا چند درس از درس‌های سال آینده، یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های شخصی در فرایند شخصی‌سازی کردن برنامه‌ی راهبردی است. انتخابی که باید در تابستانِ طولانیِ سال کنکور گرفته شود تا هم بازدهی مطالعات این دوره افزایش باید و هم اولین گامِ موفقیت‌آمیز در یادگیریِ شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی با موفقیت برداشته شود. ابتدا باید یک بار دیگر اهمیت نگاه به آینده در دوره‌ی تابستان را با خودتان مرور کنید. انتخابِ درس‌های مطالعاتی از سال بعد باید با در نظر گرفتن همه‌ی آیتم‌های تعیین‌کننده صورت بگیرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب