بار دیگر، انتخاب واحد (3)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند.

بار دیگر، انتخاب واحد (3)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند. به برنامه‌ی راهبردی برای سالِ پیش رو تا کنکور اعتماد می‌کنند و خود را در اولین گام، در پروژه‌ی سرنوشت‌ساز تابستان می‌بینند.

این گزاره که «در تابستان باید 70 درصد از تمرکز برنامه‌ای دانش‌آموزان بر روی بخش نگاه به آینده باشد» حالا شاید کمی وضوح بیش‌تری برای ما یافته است. حجم مطالب هر درس در آزمون‌های تابستانی زیاد نیست. همین حجم از مطالب نیز با ساختار پوششی در آزمون‌ها بازیابی می‌شوند. این هنرِ سازمان‌دهی به برنامه است که بخش زیادی از تمرکز برنامه‌ایِ شما را طلب می‌کند. همان مهارت فوق‌العاده‌ای که در مسیر ساختنِ هر چه بهتر آن قرار داریم.

انتخاب واحد، انتخاب کردن یک یا چند درس از درس‌های سال آینده، یکی از مهم‌ترین تصمیم‌های شخصی در فرایند شخصی‌سازی کردن برنامه‌ی راهبردی است. انتخابی که باید در تابستانِ طولانیِ سال کنکور گرفته شود تا هم بازدهی مطالعات این دوره افزایش باید و هم اولین گامِ موفقیت‌آمیز در یادگیریِ شخصی‌سازی برنامه‌ی راهبردی با موفقیت برداشته شود. ابتدا باید یک بار دیگر اهمیت نگاه به آینده در دوره‌ی تابستان را با خودتان مرور کنید. انتخابِ درس‌های مطالعاتی از سال بعد باید با در نظر گرفتن همه‌ی آیتم‌های تعیین‌کننده صورت بگیرد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب