بار دیگر، انتخاب واحد (1)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند.

بار دیگر، انتخاب واحد (1)

باز هم به فصل شاد و گرمِ موفقیت رسیدیم و سخت‌کوش‌های نواندیش مهیای جمع کردن کوله‌بار موفقیت می‌شوند. به برنامه‌ی راهبردی برای سالِ پیش رو تا کنکور اعتماد می‌کنند و خود را در اولین گام، در پروژه‌ی سرنوشت‌ساز تابستان می‌بینند.

تابستان برای همه‌ی دانش‌آموزان مشقی از ساختن برنامه‌ی شخصی با تکیه بر علاقه‌مندی‌ها، توانمندی‌ها و اولویت‌های شخصیِ مطالعه است. این‌که در ابتدای سال سرنوشت‌ساز کنکور با این عنصر مهم در برنامه آشنا شویم یعنی با پشت سر گذاشتن این پروژه هم‌چنان می‌توانیم به کیفیتِ شخصی‌سازیِ برنامه‌ی راهبردی امیدوار باشیم.

چهارچوب کلی برنامه‌ی تابستان، که برای همه‌ی ما آشناست، بر دو محور نگاه به گذشته (مطالعه‌ی مباحث سال گذشته) و نگاه به آینده (مطالعه و پیش‌خوانی مباحث سال آینده) استوار است. این همان جادوی شخصی‌سازی برنامه است. این‌که تو نیاز‌های مطالعه‌ات را بشناسی، ‌آن‌چه را باید از سال قبل مرور کنی و بهتر شوی تشخیص دهی و در کنار آن برای طی کردن بهتر مسیر یادگیری در سال آینده به یک یا چند درس از سال بعد نگاهی کوتاه و مؤثر بیندازی.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب