صندلی افراد "کم تحرک" ساخته شد

ابداع صندلی‌های جدید به افراد کمک می‌کند تا از سلامت عمومی خود را که در اثر نشستن طولانی مدت دچار نقصان شده بهبود بخشیده و از کمر درد رهایی یابند.ابداع صندلی های جدید به افراد کمک می کند تا از سلامت عمومی خود را که در اثر نشستن طولانی مدت دچار نقصان شده بهبود بخشیده و از کمر درد رهایی یابند.

به گزارش ایمنا و ترجمه از سایت گیزمگ، اغلب افرادی که برای مدت طولانی بر روی صندلی می نشینند از این حقیقت انکارناپذیر خبر دارند که بدن  انسان برای نشستن زیاد در تمام اوقات شبانه روزطراحی نشده است.
این در حالی است که ابداع صندلی های جدید به افراد کمک می کند تا از سلامت عمومی خود را که در اثر نشستن طولانی مدت دچار نقصان شده بهبود بخشیده و از کمر درد رهایی یابند.
صندلی های جدید زاییده افکار دارن مارک است که استفاده از صندلی های استاندارد اداره او را دچار کمردرد شدید کرده است. مارک که مدت 2 سال است از  صندلی های جدید با نام " Sprang Chair" استفاده می کند، معتقد است ابداع جدید به او کمک زیادی کرده است و برای دیگران نیز می تواند به همین اندازه مفید باشد.
این صندلی ها به گونه ای طراحی شده است که افراد را به تحرک وامی دارد و به آنها کمک می کند تا هنگام نشستن حالت بهتری داشته باشند. بنابراین سلامت ستون فقرات و ماهیچه های آنها تامین شده، کمر درد افراد بهبود می یابد، آنها کالری بیشتری سوزانده و باعث تحریک جران خون در افراد می شود.
صندلی "Sprang Chair" از چوب درخت "غان" ساخته شده است و در رنگهای مشکی، خاکستری، قرمز و سبز موجود است. این صندلی ها مناسب حال تمام افراد با قد حدود 45/1 تا 04/2 و تنوع وزن تا 136 کیلوگرم است.