نوروز 96

برپایی بیست وسومین سمینار شیمی تجزیه ایران در دانشگاه شریف

بیست و سومین سمینار شیمی تجزیه ایران، ۹ تا ۱۱ شهریور ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.بیست و سومین سمینار شیمی تجزیه‌ ایران، ۹ تا ۱۱ شهریور ماه امسال در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، هدف از برگزاری این گردهمایی علمی فرصتی دیگر برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی - پژوهشی در زمینه شیمی تجزیه و برقراری ارتباط بیشتر بین دانش‏پژوهان و نهادهای دانشگاه و صنعت است.

علاوه بر اهمیت ارائه یافته‌های علمی پژوهشگران، تأثیر این یافته‌ها در حل مشکلات صنعتی  کشور امری بسیارمهم تلقی می‌شود. در این راستا سخنرانی‏‌های کلیدی توسط اساتید برجسته‌ای از دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و صنایع و نیز پوسترهای تخصصی متنوعی در حوزه‌های مختلف شیمی تجزیه ارائه خواهد شد.

الکتروشیمی تجزیه‌‏ای، روش‏‌های جداسازی، شیمی تجزیه در صنعت، شیمی تجزیه و محیط زیست، طیف‌‏سنجی تجزیه‌‏ای، کمومتریکس و نانوشیمی از جمله محورهای مورد بررسی در این سمینار علمی هستند.

همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی و نمایشگاه تخصصی از جمله برنامه‌های جانبی این سمینار علمی محسوب می‌شوند.

بر اساس اعلام دبیرخانه همایش، 15 مردادماه آخرین مهلت ثبت نام در این سمینار علمی است و علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی isac23.sharif.ir مراجعه کنند.

منبع :

سقوط آزاد وحرکت در دو بعد از فیزیک چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان)
دبیر : حمیدرضا بروشکی