جذب اعتبارات مالی برای احداث مدارس در استان خوزستان

استاندار خوزستان از جذب منابع مالی ملی و استانی برای احداث و ساخت 28 مدرسه ابتدایی در شهرستان‌های اهواز، کارون و باوی خبر داد.

جذب اعتبارات مالی برای احداث مدارس در استان خوزستان

استاندار خوزستان از جذب منابع مالی ملی و استانی برای احداث و ساخت 28 مدرسه ابتدایی در شهرستان های اهواز، کارون و باوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، غلامرضا شریعتی در حاشیه جلسه ای با رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشور و مدیرکل آموزش و پروش استان اظهارکرد: با انعقاد اولین تفاهم نامه بین استانداری خوزستان و وزارت آموزش و پرورش، مبلغ 12 میلیارد تومان از منابع مالی  ملی و 12 میلیارد از منابع استانی برای احداث 28 مدرسه شش کلاسه در مناطق محروم و حاشیه شهرستان های اهواز ، کارون و باوی اختصاص داده شد.

  استاندار خوزستان با تاکید بر رفع مشکلات آموزشی استان تاکید کرد و افزود: روزهای پنجشنبه جلساتی برای پیگیری مشکلات آموزشی و پرورشی شهرستان در استانداری برگزار شود که در اولین جلسه مسائل شهرستان های لالی و حمیدیه بررسی شد.     وی با بیان این که هدف اصلی این جلسات  بهبود شاخص های آموزش و پرورش در مناطق است، تصریح کرد: شهرستان هایی که ارتقای رتبه داشته باشند، مورد حمایت قرار می گیرند وشهرستان هایی که مشکلاتی دارند، برای رفع مشکلات آنها کوشش و پی گیری می شود.     گفتنی است ؛ نخستین تفاهم نامه عمرانی  بین استانداری خوزستان و وزارت آموزش و پرورش با حضور رئیسی رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس ، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان ومحمد تقی زاده  مدیرکل آموزش و پرورش استان برای احداث فضاهای آموزشی منعقد شد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب