هشتمین همایش ملی تحلیل پوششی داده‌ها در اردبیل برگزار شد

اردبیل – هشتمین همایش ملی تحلیل پوششی داده‌ها با حضور اساتید دانشگاهی در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

هشتمین همایش ملی تحلیل پوششی داده‌ها در اردبیل برگزار شد

اردبیل – هشتمین همایش ملی تحلیل پوششی داده‌ها با حضور اساتید دانشگاهی در سالن ولایت اردبیل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر چهارشنبه در این همایش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل این دانشگاه را از دستاوردهای انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی امروز یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های حضوری در جهان است.

علی شامل با اشاره به کسب رتبه ۱۶۵ توسط این دانشگاه در بین تمامی دانشگاه‌های دنیا اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی موفق‌ترین مجموعه در تحقق اصل ۴۴ قانون اساسی و موضوع خصوصی‌سازی است.

وی افزود: مسیر بعدی این دانشگاه گام برداشتن به سوی کارآفرینی است و در آینده نزدیک دانشگاه آزاد اسلامی با ایجاد واحدهای کارآفرین و درآمد زا حتی از شهریه دانشجویی نیز مستقل می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با اشاره به همایش ملی تحلیل پوششی داده‌ها این رویداد را فرصتی برای تبادل نظر اندیشمندان این علم عنوان کرد.

شامل افزود: دانشگاه آزاد اسلامی برگزاری همایش‌ها را با هدف توسعه علمی در دستور کار دارد و اهمیت همایش‌ها زمانی مشخص می‌شود که بتوان دانش جدید معرفی کرد.

در این مراسم دبیر علمی همایش ملی تحلیل پوششی داده‌ها نیز با اشاره به جایگاه مطلوب کشور را در این علم اضافه کرد: با این وجود مقالات چاپ شده بیشتر تئوریک است و لازم است به سمت کاربردی سازی گام برداریم.

محمد خدابخشی تعداد مقالات پذیرش شده در این همایش را ۴۵۵ مورد عنوان و اضافه کرد: از این تعداد ۴۱۴ مورد مرتبط با موضوع و ۴۳ مورد غیر مرتبط بود که ۲۷۷ مقاله برای سخنرانی و ۹ مقاله برای پوستر انتخاب شدند.

وی افزود: در کنار ارائه مقالات کارگاه ارائه نرم‌افزار و کارگاه روش‌های فراابتکاری برای اساتید دانشگاهی پیش بینی شده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب