انعقاد یک قرارداد پژوهشی حوزه آب در دانشگاه رامین خوزستان

مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان از امضای یک قرارداد پژوهشی میان این دانشگاه و شرکت بهره‌برداری کارون بزرگ به ارزش 300 میلیون ریال خبر داد.

انعقاد یک قرارداد پژوهشی حوزه آب در دانشگاه رامین خوزستان

مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان از امضای یک قرارداد پژوهشی میان این دانشگاه و شرکت بهره‌برداری کارون بزرگ به‌ ارزش 300 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، دکتر منصور غنیان اظهار کرد: این قرارداد پژوهشی میان شرکت بهره‌برداری شبکه‌های آبیاری و زهکشی کارون بزرگ و دانشگاه رامین خوزستان به امضا رسیده است.

وی با بیان این‌که دانشگاه رامین دانشگاه معین این شرکت است، گفت: این تفاهم‌نامه برای انجام برخی کارهای تحقیقاتی به ارزش حدود 300 میلیون ریال و به‌مدت یک سال منعقد شده که به حل مشکلات و معضلات مدیریت و بهره‌برداری شبکه‌ آبیاری و زهکشی زیرمجموعه شرکت بهره‌برداری کارون بزرگ می‌پردازد.

مدیر پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان در خصوص دیگر تفاهم‌نامه‌های این دانشگاه، عنوان کرد: سال گذشته تفاهم‌نامه پژوهشی میان سازمان آب‌وبرق خوزستان و دانشگاه منعقد شده بود که امسال عملیاتی شد؛ این تفاهم‌نامه در راستای انجام 33 عنوان پایان‌نامه تحصیلات تکمیلی با دفتر تحقیقات سازمان آب و برق خوزستان منعقد شد.

غنیان تصریح کرد: همچنین تفاهم‌نامه همکاری با پارک علم و فناوری خوزستان در راستای توسعه و گسترش فعالیت‌های پارک در زمینه کشاورزی با محوریت دانشگاه رامین از دیگر تفاهم‌نامه‌های پژوهشی مهم این دانشگاه است.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب