کسب 16 عنوان برتر کشوری توسط آموزش و پرورش خراسان رضوی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت : طی دوماهه اخیر این سازمان موفق شد در دو حوزه دانش آموزی و سازمانی بیش از 16 عنوان برتر کشوری را کسب کند.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت : طی دوماهه اخیر این سازمان موفق شد در دو حوزه دانش آموزی و سازمانی بیش از 16 عنوان برتر کشوری را کسب کند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، سیدجواد حسینی در جمع خبرنگاران و در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش استان از کسب ۱۶ عنوان برتر کشوری توسط آموزش و پرورش خراسان رضوی در دوماهه اخیر خبر داد و در همین رابطه اظهار داشت: کسب عنوان برتر تیمی دانش آموزان استان در رقابت های علمی کاربردی هنرستان های کاردانش کشور ، عنوان نخست کشوری در مسابقات علمی و عملی هنرستان های فنی و حرفه ای کل کشور، مقام اول مسابقات سراسری قرآن ، عترت و نماز در دو بخش دختران و پسران و کسب عنوان نخست کشوری در رقابت های آزمایشگاهی دانش آموزی کشور در سه رشته زیست شناسی ، فیزیک و شیمی و در نهایت کسب عنوان اول المپیاد فرش در کشور بخشی از این افتخارات بوده است.

  حسینی گفت : در بخش سازمانی هم خراسان رضوی در مجموعه فعالیت های آموزش و پرورش استثنایی ، نهضت سوادآموزی ، امور تربیتی و فرهنگی ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی،تدوین و اجرای نظام جامع برنانه ریزی عملکرد ،فعالیت های مربوط به حوزه پژوهش ، اطلاع رسانی و روابط عمومی ، رسیدگی به شکایات و ارزیابی عملکرد و اقدامات انجمن اولیا و مربیان توانست عنوان برتر کشور را کسب کند.     وی همچنین افزود: تا ابتدای مهر بیش از ۲۷ همایش و برنامه ملی به میزبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب