کسب 16 عنوان برتر کشوری توسط آموزش و پرورش خراسان رضوی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت : طی دوماهه اخیر این سازمان موفق شد در دو حوزه دانش آموزی و سازمانی بیش از 16 عنوان برتر کشوری را کسب کند.

کسب 16 عنوان برتر کشوری  توسط آموزش و پرورش خراسان رضوی

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت : طی دوماهه اخیر این سازمان موفق شد در دو حوزه دانش آموزی و سازمانی بیش از 16 عنوان برتر کشوری را کسب کند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا، سیدجواد حسینی در جمع خبرنگاران و در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش استان از کسب ۱۶ عنوان برتر کشوری توسط آموزش و پرورش خراسان رضوی در دوماهه اخیر خبر داد و در همین رابطه اظهار داشت: کسب عنوان برتر تیمی دانش آموزان استان در رقابت های علمی کاربردی هنرستان های کاردانش کشور ، عنوان نخست کشوری در مسابقات علمی و عملی هنرستان های فنی و حرفه ای کل کشور، مقام اول مسابقات سراسری قرآن ، عترت و نماز در دو بخش دختران و پسران و کسب عنوان نخست کشوری در رقابت های آزمایشگاهی دانش آموزی کشور در سه رشته زیست شناسی ، فیزیک و شیمی و در نهایت کسب عنوان اول المپیاد فرش در کشور بخشی از این افتخارات بوده است.

  حسینی گفت : در بخش سازمانی هم خراسان رضوی در مجموعه فعالیت های آموزش و پرورش استثنایی ، نهضت سوادآموزی ، امور تربیتی و فرهنگی ، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، ساماندهی و بهسازی نیروی انسانی،تدوین و اجرای نظام جامع برنانه ریزی عملکرد ،فعالیت های مربوط به حوزه پژوهش ، اطلاع رسانی و روابط عمومی ، رسیدگی به شکایات و ارزیابی عملکرد و اقدامات انجمن اولیا و مربیان توانست عنوان برتر کشور را کسب کند.     وی همچنین افزود: تا ابتدای مهر بیش از ۲۷ همایش و برنامه ملی به میزبانی آموزش و پرورش خراسان رضوی برگزار می شود.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب