دوره دانش افزایی زبان فارسی در دانشگاه علامه برگزار می‌شود

دوره دانش‌افزایی زبان فارسی توسط بنیاد سعدی و با همکاری دانشگاه علامه ۱۲ مرداد تا ۸ شهریور با حضور ۲۰۰ دانشجو و استاد زبان فارسی برگزار می‌شود.

دوره دانش افزایی زبان فارسی در دانشگاه علامه برگزار می‌شود

دوره دانش‌افزایی ‌زبان فارسی توسط بنیاد سعدی و با همکاری دانشگاه علامه ۱۲ مرداد تا ۸ شهریور با حضور ۲۰۰ دانشجو و استاد زبان فارسی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، این دوره به ‌منظور تقویت بنیه علمی و ارتقای سطح دانش استادان دانشگاه، مدرسان و معلمان و دانشجویان خارجی رشته زبان و ادبیات فارسی، روابط بین‌الملل، خاورمیانه، شرق‌شناسی و سایر رشته های مرتبط برگزار می شود.

این دوره با حضور دانشجویان و استادان زبان و ادبیات فارسی از پنج قاره دنیا در حوزه های آموزش زبان فارسی و برنامه های فرهنگی- تفریحی برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری این دوره ها تقویت دانش زبانی و مهارت‌های ارتباطی استادان خارجی زبان و ادبیات فارسی، تقویت مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن، نوشتن و توسعه توان ارتباطی فارسی آموزان خارجی و همچنین شناسایی زبان آموزان ممتاز برای ادامه تحصیل در ایران است.

آخرین دوره دانش‌افزایی زبان و ادبیات ۹۴ و به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
تفکر و اندیشه (هدف زندگی پرپرواز) ازدین و زندگی 1 دهم
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( دهم )
دبیر : محمد رضایی بقا