نخستین پیروزی سپاهان با ویسی

سپاهان در تهران توانست شاگردان علی دایی را با یک گل شکست دهد.

سپاهان در تهران توانست شاگردان علی دایی را با یک گل شکست دهد.

به گزارش ایسنا، در ادامه هفته دوم لیگ برتر نفت تهران در ورزشگاه تختی میزبان سپاهان اصفهان بود که شاگردان عبدالله ویسی با تک گل فرید بهزادی کریمی در دقیقه ۳۲ از روی نقطه پنالتی توانستند یاران علی دایی را شکست دهند.

با این پیروزی سپاهان نخستین امتیاز خود را در لیگ شانزدهم به دست آورد تا باخت هفته نخست به پدیده را به فراموشی بسپارد اما نفت تهران پس از یک هفته موفق مقابل استقلال نتوانست از امتیاز میزبانی استفاده کند و با یک امتیاز در قعر جدول قرار گرفت.

برای نفت تهران در این بازی میلاد فراهانی، وحید حمدی نژاد، میلاد فخرالدینی، ایگور پراهیچ، رضا علیاری، ایمان مبعلی، علیرضا عزتی (محمدرضا دانشگر، ۶۵) اکبر صادقی، عباس بوعذار(عیسی آل‌کثیر، ۷۱)، محمد قاضی و ا رسلان مطهری به سرمربی‌گری علی دایی به میدان رفتند.

برای سپاهان نیز اولیویرا، علی هلیچی، شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی، آرمین سهرابیان، محمد قائد رحمتی (حسین پاپی، ۶۸)، میلاد سرلک، رسول نویدکیا (محرم نویدکیا، ۶۲)، مهرداد محمدی، فرید بهزادی کریمی و جلال‌الدین علی‌محمدی (رضا میرزایی، ۸۴) بازی کردند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب