ماشین لباسشویی پدالی بدون نیاز به پودر

شستشوی انبوه لباس‌های تلنبار شده با ماشین لباسشویی یکی از کابوس‌های زنان خانه دار است، اما حالا دستگاه هوشمندی ساخته شده که برای شستن لباس‌های کثیف به تنها ده لیتر آب نیاز دارد.

ماشین لباسشویی پدالی بدون نیاز به پودر

به گزارش خبرگزاری مهر، ماشین لباسشویی Drumi حدود هفت کیلوگرم وزن و ۵۶ سانتیمتر طول دارد. اما بدون نیاز به برق و پودر لباسشویی و تنها با مصرف ۱۰ لیتر آب و مقدار کمی صابون می تواند شش تا هفت لباس کثیف را تمیز کند. وزن این لباس ها نباید از حدود ۲.۲ کیلوگرم بیشتر باشد.

این لباسشویی آخرین مراحل طراحی را پشت سر می گذراند و انتظار می رود در اوایل سال ۲۰۱۷ میلادی روانه بازار شود. برای استفاده از این محصول تنها باید درب پلاستیکی آن را باز کرده و ۵ لیتر آب درونش بریزید و سپس درب را بسته و مقدار کمی پودر صابون اضافه کنید. سپس پدال ماشین لباسشویی را به مدت دو دقیقه فشار دهید و سپس دکمه خالی کردن آب را فشار دهید. در ادامه باز هم باید یک دقیقه پدال مربوطه را برای تکمیل فرایند تمیز شدن و خشک شدن لباس ها فشار دهید.

شرکت کانادایی سازنده این ماشین لباسشویی می گوید مدل نهایی محصول مذکور از ثبات و کارآیی بیشتری برخوردار است، هر چند قرار نیست ظرفیت آن تغییر کند. قرار است قطعات مختلف این ماشین لباسشویی به سادگی قابل جداشدن از هم باشند تا شستشو و پاک کردن داخل آن هم به سادگی انجام شود.

استفاده از چنین محصولی در مقایسه با ماشین های عادی لباسشویی که هر بار تا ۱۰۲ لیتر آب و مقدار زیادی برق مصرف می کنند، به صرفه جویی قابل توجهی می انجامد. هر چند نمی توان انتظار داشت ماشین لباسشویی یادشده به سرعت جایگزین ماشین لباسشویی های عادی شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب