سرمربی جدید تیم ملی فوتبال آرژانتین انتخاب شد

فدراسیون فوتبال آرژانتین سرمربی جدید آلبی سلسته را انتخاب کرد تا این مربی جانشین خراردو مارتینو شود.

سرمربی جدید تیم ملی فوتبال آرژانتین انتخاب شد

به گزارش ایسنا و به نقل از رویترز، تیم ملی فوتبال آرژانتین سرانجام به جمع بندی نهایی رسید و سرمربی جدید خود را مشخص کرد.

فدراسیون فوتبال آرژانتین ادگاردو بائوسا را که در سائوپائولو برزیل مربیگری می کرد، به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد. این مربی آرژانتینی هشت ماه بود که هدایت سائوپائولو را بر عهده داشت اما بعد از این که با پیشنهاد مربیگری در آلبی سلسته مواجه شد، قرارداد خود را با نماینده برزیل فسخ کرد.

بائوسا تجربه مربیگری در باشگاه های زیادی را دارد. او با دو تیم لیگا دیو کیتو و سن لورنسو قهرمانی در جام لیبرتادورس را در کارنامه دارد.

فدراسیون فوتبال آرژانتین بعد از ناکامی در فینال کوپا آمه ریکا تصمیم گرفت به همکاری خود با خراردو مارتینو ادامه ندهد. سران فدراسیون آلبی سلسته مذاکراتی با مربیانی همچون دیگو سیمئونه و مائوریسیو پوچتینو داشتند اما هیچ کدام از این دو مربی بزرگ حاضر نشدند هدایت تیم ملی کشور خود را بر عهده بگیرند.

نخستین چالش بزرگ بائوسا متقاعد کردن لیونل مسی برای بازگشت به بازی های ملی است. مسی بعد از ناکامی در بالا بردن جام کوپا آمه ریکا تصمیم گرفت از بازی‌های ملی خداحافظی کند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب