ساخو در لیورپول می‌ماند

مدیر برنامه مدافع جنجالی لیورپول به اختلاف این بازیکن با کلوپ و پیشنهاد رم برای جذب او واکنش نشان داد.مدیر برنامه مدافع جنجالی لیورپول به اختلاف این بازیکن با کلوپ و پیشنهاد رم برای جذب او واکنش نشان داد.

به گزارش ایسنا، مامادو ساخو سه سال پیش با ۱۸ میلیون پوند از پاری سن ژرمن به لیورپول پیوست و ۵۵ بار پیراهن این تیم را در رقابت‌های مختلف بر تن کرد.
چند روز پیش این بازیکن فرانسوی با یورگن کلوپ در اردوی آمریکا به مشکل خورد و سرمربی آلمانی قرمز پوشان آنفیلد اجازه تمرین کردن به ستاره فرانسوی تیمش را نداد و او را از اردو اخراج کرد تا خبرهای زیادی درباره جدایی ساخو از لیورپول به گوش برسد، اما به نظر می‌رسد که این بازیکن در تیم کلوپ می‌ماند.
مدیر برنامه‌های ساخو درباره اختلاف این بازیکن با کلوپ توضیح داد: ساخو هیچ مشکلی با کلوپ ندارد. او بازیکن لیورپول است و هم باشگاه لیورپول و هم خود ساخو دوست دارند که به همکاری با هم ادامه دهند و به همین خاطر می‌توانم بگویم که ساخو به فوتبال خود در لیگ جزیره ادامه می‌دهد.
رم یکی از تیم‌هایی است که خبرهای درباره علاقه این باشگاه به جذب ساخو به گوش می‌رسد. مدیر برنامه‌های این بازیکن فرانسوی در واکنش به پیشنهاد رم، اظهار کرد: من چنین چیزی را رد می‌کنم.

منبع :