ویژگی‌های آزمون‌های برنامه‌ای چیست؟

دانش‌آموزان می‌توانند نتیجه‌ی عملکرد خود در آزمون را در عصر جمعه در هر نقطه‌ای از کشور که هستند مشاهده و دریافت کنند و بدون اتلاف وقت برای آزمون بعدی برنامه‌ریزی کنند.

ویژگی‌های آزمون‌های برنامه‌ای چیست؟

1) کارنامه‌ی کشوری در همان روز: دانش‌آموزان می‌توانند نتیجه‌ی عملکرد خود در آزمون را در عصر جمعه در هر نقطه‌ای از کشور که هستند مشاهده و دریافت کنند و بدون اتلاف وقت برای آزمون بعدی برنامه‌ریزی کنند.

2) استاندارد بودن سؤالات: تمام سؤالات بر اساس یک شیوه‌نامه‌ی مشخص طرح شده و پس از آنالیز کامپیوتری و بررسی سطح دشواری سؤالات آماده می‌شوند.

3) نهاد پشتیبانی: هر دانش‌آموز یک پشتیبان دارد که از جمله وظایف او عبارت است از: تماس هر دو هفته یک‌بار با دانش‌آموز و هر ماه یک‌بار با اولیا، انتقال آموزش و راهنمایی‌های لازم و کمک به پیشرفت تحصیلی دانش‌آموز و....

4) جلسات پنج‌نفره و برنامه‌ریزی: در طول یک سال تحصیلی جلسات مختلفی با توجه به بازه‌ی زمانی مربوط برگزار می‌شود که دانش‌آموز را در جهت پیشرفت هر چه بهتر یاری می‌کند.

5) کتاب‌های طبقه‌بندی‌شده و ابزارهای آموزشی: تمام این موارد برای تثبیت آموخته‌ها و تسریع در یادگیری، تبدیل یادگیری ناقص به کامل و... مفید واقع خواهد شد.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب