با کتاب تابستان چهارم تجربی آشنا شوید

امسال تابستان باید با سایر تابستان‌ها برای شما کمی متفاوت‌تر باشد. بهتر است کمی بیش‌تر در این تابستان زمان خود را صرف مطالعه کنید.

با کتاب تابستان چهارم تجربی آشنا شوید

امسال تابستان باید با سایر تابستان‌ها برای شما کمی متفاوت‌تر باشد. بهتر است کمی بیش‌تر در این تابستان زمان خود را صرف مطالعه کنید. درست است که درس خواندن در تابستان کار آسانی نیست، اما اگر منبع مفید و کم‌حجمی داشته باشید قطعاً درس خواندن برای شما لذت‌بخش و سهل‌تر خواهد شد.

کتاب تابستان چهارم تجربی شامل دو بخش است: بخش نگاه به گذشته که شامل درس‌های اختصاصی سوم تجربی یعنی شیمی 3، فیزیک 3، زیست 2 و ریاضی پایه است. سؤالات این بخش چهارگزینه‌ای است؛ زیرا شما یک سال آن‌ها را مطالعه کرده‌اید و باید مسلط باشید.

بخش نگاه به آینده شامل نیمی از درس‌های اختصاصی سال چهارم تجربی است. هدف ما این است که با درس‌های سال چهارم آشنا شده و کمی هم پیشروی کنید.

کتاب تابستان کاملاً با برنامه‌ی آزمون‌های کانون تابستان هماهنگی دارد و می‌توانید کاملاً برنامه‌ریزی‌شده مطالعه داشته باشید.

امیدوارم از تابستان نهایت بهره را ببرید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب