نوروز 96

انتخاب واحد در تابستان از نگاه ورزشی

در پایان رقابت‌های ورزشی جهانی و حتی قاره‌ای، مدیران جدی و موفق در همان لحظه برای رقابت بعدی برنامه‌‌ریزی دارند.در پایان رقابت‌های ورزشی جهانی و حتی قاره‌ای، مدیران جدی و موفق در همان لحظه برای رقابت بعدی برنامه‌‌ریزی دارند. در مقابل هستند مسئولان و مدیرانی که کار را به آینده موکول می‌کنند و قطعاً با مشکلاتی مواجه می‌شوند که همیشه وقت کم می‌آورند.

موفقیت در همه‌ی عرصه‌ها شبیه هم هستند. آموزش و رقابت کنکور از اهمیت خاصی برخوردار است. دانش‌آموزان جدی پس از امتحانات خرداد، کار را شروع می‌کنند. کانون هم‌زمان با این دسته از دانش‌آموزان و در کنار آن‌ها برنامه‌ی تابستانی خود را شروع می‌کند. دانش‌آموزان کانونی با اختیار خود نسبت به وضعیت درس‌های خود انتخاب واحد می‌کنند. در هر مقطعی درس‌های سال گذشته را به صورت اجباری باید انتخاب کرده و پاسخ دهند. ذات جوان حرکت روبه‌جلو را می‌پسندد و این فرصت را دارد که چند درس را برای سال تحصیلی آینده انتخاب کند. مطمئن باشید این دسته از دانش‌آموزان در آغاز سال تحصیلی 95 نسبت به دانش‌آموزان بی‌تفاوت موفق‌تر خواهند بود. به قول معروف «این گوی و این میدان.» اگر پیشرفت و موفقیت را می‌خواهید از همین امروز شروع کنید. نتیجه‌ی برنامه‌ی تابستان را در مهرماه خواهید دید و همین موضوع باعث اعتمادبه‌نفس و انگیزه و برتری شما خواهد شد.

فراموش نکنید که کنکور یک پروسه است و باید با مشورت اولیا، مشاوران و پشتیبانان مجرب پیش بروید. همیشه دانش‌آموزان برتر کار را از تابستان شروع کرده‌اند.

تعادل ( مسائل تعادل )‌ از شیمی چهارم دبیرستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم دبیرستان )
دبیر : فرزاد نجفی کرمی