جشنواره ملی دریادربخش:دانش‌آموزی،دانشجویی وشرکت‌های دانش بنیان

دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی گفت: دومین جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت» این بار در دایره گسترده‌تری در بخش‌های دانش‌آموزی، دانشجویی و شرکت‌های دانش بنیان دریایی برگزار می‌شود.

جشنواره ملی دریادربخش:دانش‌آموزی،دانشجویی وشرکت‌های دانش بنیان

دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی گفت: دومین جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت»  این بار در دایره گسترده‌تری در بخش‌های دانش‌آموزی، دانشجویی و شرکت‌های دانش بنیان دریایی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، محمد سعید سیف با تاکید بر اهمیت اطلاع‌رسانی و ترویج صنعت دریا اظهار کرد: در بین اقشار دانش‌آموزی، دانشجویی و شرکت‌های دانش‌بنیان این جشنواره برگزار می‌شود.

وی از اجرای برنامه‌های ترویجی برای دانش‌آموزان و دانشجویان خبر داد و گفت: ترویج مباحث مرتبط با دریا و توجه به توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت» است.

سیف با اشاره به برگزاری این جشنواره از سوی ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، خاطرنشان کرد: این جشنواره در بخش فیلم کوتاه دانشجویی، مسابقات شناورهای هوشمند، مسابقات رباتهای زیر دریایی (ROV) و جشنواره دانش آموزی دریا برگزار می‌شود.

دبیر ستاد توسعه فناوری و نوآوری صنایع دانش‌بنیان دریایی از برگزاری جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی با محوریت زندگی مردم و دریا، دانشگاه و دریا، صنعت و دریا و گردشگری و دریا خبر داد و افزود: جوایز نفیسی به برگزیدگان این جشنواره اهدا خواهد شد.

سیف با اشاره به بخش‌های مختلف جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت تصریح کرد: دومین جشنواره ملی "دریا مسیر پیشرفت" در حوزه‌های بخش طرح‌ها و دستاوردهای فناورانه دریایی (شرکتهای دانش‌بنیان دریایی، سازمان‌ها و ارگان‌های دریایی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی دریایی)، بخش دانشجویی (شامل ایده‌بازار، مسابقات شناورهای هوشمند، مسابقات رباتهای زیردریایی(ROV)، جشنواره فیلم کوتاه 90 ثانیه‌ای، مسابقات شناورهای کارتونی) و بخش دانش آموزی (آثار جشنواره؛ مقاله، عکس، ماکت، داستان کوتاه و...)، مسابقه خانوادگی آشنایی با دریا، مسابقه شناورهای کنترل از راه دور، مسابقات رباتهای زیرسطحی (زیر دریایی) در آبان ماه امسال در تهران برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پایان مردادماه آخرین زمان برای ارسال آثار این جشنواره است، تصریح کرد: امیدواریم شاهد استقبال مناسبی از سوی دانش‌آموزان و دانشجویان از این جشنواره باشیم.

منبع :

فرناز طالبی
پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب